13.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

--

Roudné rozneslo Lhenice už za poločas. Kadlec opět nasázel hattrick a i přes malý počet odehraných zápasů je podzimním králem střelců

25

TJ Malše Roudné
Pavel Cepák (trenér, pro malseroudne.cz): „Splnili jsme povinnost a získali tři body. V prvním poločase jsme hráli výborně, druhý poločas ale z naší strany nebyl dobrý. Zřejmě jsme měli v hlavách, že zápas je rozhodnutý a podle toho jsme k tomu přistoupili. Jsem tedy spokojený s výhrou a s tím, že jsme dali sedm gólů, ve druhé půli jsme ale dobře nehráli.“

J. Lerch [-] - M. Zachař [-] , D. Vogl [-] (46. M. Štěpánek [-] ) , F. Navrátil [-] , A. Goretki [-] , D. Malý [-] , J. Grigera [-] , L. Wohlgemuth [-] (77. J. Král [-] ) , P. Cepák [-] , D. Šrámek [-] (62. L. Skála [-] ) , V. Kadlec [-]

SK Lhenice
T. Plojhar [-] - D. Trojan [-] , D. Jirkovský [-] , J. Beran [-] , T. Tůma [-] - Z. Jedlička [-] , J. Máčl [-] (73. P. Vincik [-] ) , M. Fišer [-] , M. Rosa [-] - M. Mahák [-] (62. J. Mrkvička [-] ) , P. Prenner [-]

ŽK: 48. M. Mahák , 87. T. Tůma .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: VICAN Miroslav - MACHÁČEK David, VALEŠ Radek.

14. 11. 2022 21:03
Ještě k zápasu Roudné -Lhenice.Jsem fanouškem lhenického fotbalového klubu a pravidelným divákem jejich zápasů.Navíc můj syn je stále aktivním hráčem lhenického SK.Dovolím si
tvrdit,že vím o herních schopnostech mužstva.První poločas byl proto po mne ze strany lhenických šokující!Lheničtí hráči zalezlí na své půlce,nenapadali protihráče,jenom přihlíželi jejich kombinaci a vstřeleným gólům.Roudenští měli tolik prostoru a klidu ke kombinačním akcím ,že poločas ani jinak skončit nemohl.Lheničtí byli prostě v první půli v Roudném na "exkurzi"!Druhá půlka byla ze strany lhenických už konečně o něčem jiném!Stav skóre ve druhé půli o tom i hovoří! Tím nechci nijak podceňovat kvalitu domácích.Určitě mají tým na vyšší
soutěž o čemž svědčí i plejáda sponzorů na reklamních plochách na stadionu.
Jsem přesvědčen o tom,že lheničtí na 1.A.třídu mají a určitě to v jarní části soutěže dokáží.Je to v jejich silách.
Automatický komentář z expert tipu     12. 11. 2022 07:19

Automatický komentář z expert tipu     11. 11. 2022 23:57

Automatický komentář z expert tipu     11. 11. 2022 20:56

Automatický komentář z expert tipu     11. 11. 2022 13:30
Michal Špírek

Expert: Jan Pintér

Myslím, že tady asi není o čem. Roudné doma Lhenice porazí, i když u nás se Lhenice prezentovaly velmi dobrým výkonem a určitě dokážou kdekoho pozlobit. Když by jim utkání sedlo, tak dokážou domácí potrápit. Roudné si utkání doma pohlídá a vyhraje.

11. 11. 2022 07:10
Výhra hostů.
Automatický komentář z expert tipu     10. 11. 2022 10:54

Roudenští potvrdí své postavení v první trojce a a Lheničtí budou muste přemýšlet, jak na jaro.

Roudné je doma k nezastavení a to i přesto, že Lhenice v minulém kole zvládli domácí zápas a dýchá se jim určitě lépe. V Roudném čekám výprask, klidně třeba 7:0

Tady není o čem, Roudné již nesmí zaváhat, pokud to chtějí myslet s postupem vážně

Fanoušek, Administrátor klubu - TJ Blaník Strunkovice | Jihočeský | Prachatice

Funkcionář, Administrátor klubu, Zpravodaj, Vedení klubu - SK Čkyně | Jihočeský | Prachatice