13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Sousedovice naložily jedenáctku Cehnicím

23

Poslední zápas posledního podzimního kola svedl týmy ze dvou pólů tabulky. Zatímco Sousedovice jsou neohrozitelně první a v Cehnicích chtěli přidat třináctou výhru ze třinácti možných, tak Cehnice bojují o udržení v soutěži.

A zápas začal hodně rychle, když už v 8. minutě překonal brankáře domácích kapitán Sousedovic Jan Hrach. Poté ale přišla klidnější pasáž, kdy hosté útočili do obranného valu domácích, který odolával náporu. Ten podruhé povolil až ve 36. minutě, když se prosadil Křiváček. Za další minutu to ale bylo zásluhou Hromíře 3-0 a Sousedovice tak kráčely za jasným vítězstvím.

Druhý poločas pokračovala demolice Cehnic v podání Sousedovic ve velkém stylu. V rozmezí šesti minut se nejprve prosadil v 60. minutě Lukáš Duba, poté na 5-0 zvýšil Brož a následně přidal šestou branku pro změnu Filip Duba. Sousedovice dále vesele útočily a za další čtyři minuty padly opět dvě branky v pořadí střelců Vaněček a Petráň.  Další branky padly až v závěru utkání, když se v 87. minutě prosadil podruhé v zápase Filip Duba. V 89. minutě vstřelil desátou branku v zápase a svojí čtyřiadvacátou branku v soutěži Josef Šourek a v 90. minutě vše dokonal svým druhým přesným zásahem Brož. Sousedovice tak deklasovaly Cehnice 11-0!

FC Znakon Sousedovice
Radek Pintíř - trenér: Zápas měl jednoznačný průběh. Chválím celý tým za předvedenou hru nejen v tomto zápase, ale i v celé podzimní části soutěže.