8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Husinec doma nedal Cehnicím šanci

25

Husinec nezačal říjen úplně nejlépe, když se minulý víkend nesešel a kontumačně „daroval“ všechny body Bělčicím. Cehnice naopak prohráli doma s Tatranem 1-3 a chtěli po dlouhé době opět bodovat.

Husinec, který měl na lavičce dokonce šest hráčů, ale od začátku diktoval tempo hry a po devíti minutách se dostal Slavoj i do vedení zásluhou kapitána Caise. Hosty inkasovaná branka otřásla a dále se nechytali tempa hry. V 16. minutě už to byl o dvě branky, kdy divákům opět předvedl svůj čich na góly Cais. Domácí s vědomím, že vedou o dvě branky, dali prostor i hostům z Cehnic, kteří se konečně dostali do hry a vytvořili si i své šance. Do poločasu ale branka už nepadla a tak Husinec vedl 2-0.

Druhý poločas se nesl ve znamení mnoha nepřesností a fanoušci spíš viděli utkání plné tvrdých osobních soubojů, než nádherných akcí. Hosté se snažili snížit náskok Slavoje, ale jejich šance končili na obraně a brankáři domácích. A tak přišla třetí branka Husince! V 81. minutě se prosadil Štangret a ten svojí brankou definitivně zlomil poslední naděje hostů na body. Husinec zvítězil doma nad Cehnicemi 3-0.