8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

Hrdějovice vezou tři body

27

Vedoucí Hrdějovice tentokrát zajížděly do Boršova. Tomu zatím sezona nevychází podle přestav, ale v posledním kole vyhrál a chtěl na body z venka navázat domácí výhrou.

Hrdějovice šly za výhrou hned od prvních minut a nasměrovala je k tomu brzká branka Miroslava Studničky. Hostujicí tým pokračoval v sebevědomém výkonu a rozhodnutí přišlo krátce před třicátou minutou. To se trefil v rozmezí dvou minut Filip Leiš a bylo to 0:3 pro Hrdějovice.

Druhý poločas se snažil domácí tým něco s výsledkem udělat a dostal se do zápasu brankou Jiřího Staňka. Více se, ale domácím nepovedlo a na konci zápasu se ještě trefil hostujicí František Záveský. Hrdějovice tak vyhrály 1:4 a je čekají doma Ledenice. Boršov jede do Olešnice.