12.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

--

Další z řady podzimních debaklů. Tentokrát to odnesl Vimperk. Kadlec nasázel v každém poločase hattrick!

4. V. Kadlec (p.) , 13. V. Kadlec , 26. P. Cepák , 31. F. Navrátil , 45. V. Kadlec , 49. V. Kadlec , 72. V. Kadlec , 76. V. Kadlec , 82. F. Navrátil
23

TJ Šumavan Vimperk
Lukáš Sýs (trenér): Do utkání s Roudným jsme vstupovali s vědomím, že soupeř má vysoké kvality a věděli jsme, že musíme udržet co nejdéle čisté konto, aby se soupeř nedostal na koně. Naše plány se rozplynuly již ve čtvrté minutě, když soupeř proměnil nařízený pokutový kop. Další branku přidal soupeř ve třinácté a ve dvacáté šesté minutě. Za stavu 0:3 jsme kopali penaltu, kterou jsme bohužel neproměnili a v zápětí soupeř opět udeřil. Do poločasu přidalo Roudné ještě další gól, a tak jsme do kabin odcházeli s debaklem 0:5. Ve druhém poločase se situace opakovala a již po čtyřech minutách jsme opět inkasovali. Vytvořili jsme si i pár příležitostí ke vstřelení gólu, ale v tomto utkání nám to nebylo přáno. Roudenský hurikán jsme nedokázali zastavit a především pak hráče Viktora Kadlece, kterého bylo plné hřiště a který v utkání vstřelil šest gólů! Od inkasované desítky nás zachránil brankář Jakub Formánek, který chytil dalších minimálně pět šancí soupeře. Pro naše hráče bylo težké se za takového stavu jakkoliv chytit a tak jsme se v podzimní části soutěže loučili s domácím prostředím ostudným debaklem 0:9. Chtěl bych se tímto omluvit našim fanouškům, kteří si udělali čas a na utkání dorazili. Jak realizační tým, tak hráče to velmi mrzí, ale nyní už to nevrátíme. Nemá cenu se v tom pitvat, je třeba se v týdnu připravit na poslední utkání, které hrajeme v Kaplici a pokusit se tam urvat nějaké body, aby jsme přezimovali ve středu tabulky.

TJ Malše Roudné
Pavel Cepák (trenér, pro web Malše): Domácí nedali za stavu 0:3 penaltu, to byl rozhodující moment celého utkání. Naše hra byla velmi dobrá především v útočné fázi. Vimperk jsme zaskočili agresivitou a vysokým presinkem. Musím výkon Kadlece vyzdvihnout, protože dal šest gólů a to je něco mimořádného. V zápasech, kdy si odpykával trest za vyloučení v duelu s Planou, nám moc chyběl. Věřím, že kdybychom ho měli, byli bychom v tabulce výš. Je to náš stěžejní hráč. Mám radost. Podobně jsme se prezentovali po celé letní přípravné období, v soutěži jsme ale na to dokázali navázat až v předposledním podzimním utkání, což je trochu škoda.

J. Formánek [-] - V. Chvosta [-] , O. Rod [-] , J. Čech [-] , O. Málek [-] , L. Vintr [-] , O. Vlk [-] (76. J. Uhlík [-] ) , P. Vondrášek [-] (46. P. Benda [-] ) , V. Pankratz [-] (46. M. Hejtmánek [-] ) , M. Novotný [-] , J. Formánek [-]

Š. Hošna [-] - F. Navrátil [-] , V. Kadlec [-] , D. Malý [-] (60. M. Štěpánek [-] ) , J. Grigera [-] (73. M. Zach [-] ) , L. Wohlgemuth [-] , L. Skála [-] , D. Šrámek [-] (54. M. Bartoš [-] ) , M. Zachař [-] , A. Goretki [-] , P. Cepák [-]

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Lepič Jiří - NĚMEC Václav, SMOLA Martin.