--

--

Druhá výhra pro nováčka z Hranic

10

Šestým kolem pokračovala od čtvrtka do neděle soutěž MSFL. Po šesti odehraných kolech zůstává stále bez ztráty bodu v čele Kroměříž, kterou pronásledují Rosice a na třetí příčku se vyšvihl Hlučín. Druhou výhru v sezóně si připsaly Hranice, které doma porazily Uherský Brod 2:1.

První poločas 1:1

Utkání bylo od začátku vyrovnané, Hranice možná měly v prvním poločase více ze hry, první dvě gólovky ale měli hosté.

Konkrétně to byl hostující kapitán Josefík a Jan Michalec, oba ale vychytal domácí brankář.

A tak šli do vedení domácí. Vavřík se štěstím propasíroval míč na Lukáše Hapala, který uklízel do prázdné brány - 1:0 ve 32. minutě.

Ještě před odchodem do šaten dostal míč na pravé straně hostující Michalec a ve vápně z úhlu na bližší tyč parádně prostřelil domácího brankáře - ve 43. minutě 1:1.

Domácí rozhodli v nastavení

Druhý poločas byl o tom, kdo překlopí vedení na svoji stranu a získá tři body.

Po změně stran Uherský Brod lehce převzal herní iniciativu.

Už to vypadalo, že se budou body dělit.

V závěru si však domácí vytvořili tlak a sérii rohových kopů.

V 92. minutě se domácí z rohu prosadili a rozhodli o třech bodech, konkrétně to byl Rolinc, který zakroutil míč od rohového praporku přímo do branky - 2:1.

SK Hranice
Roman Matějka - trenér: „Měli jsme v první půlce trošku víc územní převahy, ale soupeř hrozil z dobrých křižných balonů a míčů mezi stopery. Jinak to bylo spíš od šestnáctky po šestnáctku. Dnes jsme ale byli šťastnější. To je fotbal, někdy dá, jindy bere.“