17.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

Dříteň zabrala a veze tři body

4. M. Werner , 18. L. Tuscher (vl.) , 56. J. Moudrý , 59. J. Moudrý
20

Dříteň už potřebovala na plno bodovat, aby se dotáhla týmům před sebou. To se jí povedlo a veze zasloužené tři body.

Dříteň se už potřebovala nutně chytit a Marek Werner ji po čtyřech minutách nasměroval správným směrem. Domácí tým se snažil vyrovnat, ale jeho snažení zastavila tyč. Naopak Dříteň vstřelila svou druhou branku, když jí k tomu dopomohla teč domácího hráče.

Druhý poločas se domácí rezerva snažil s výsledkem něco udělat, ale místo toho dvakrát inkasovala z kopačky Josefa Moudrého. Dříteň zaslouženě vyhrála a dotáhla se tak na dostřel týmům před sebou. Za týden hostí doma silné Dolní Dvořiště. Trhové Sviny B jednou do Chvalšin.

TJ Spartak Trhové Sviny B
Jaromír Vodička (trenér): Hosté už ve čtvrté minutě dokázali z první šance dát důležitý gól, pak se hrál vyrovnaný zápas a domácí dokázali jen nastřelil tyč, hosté z jejich druhé šance ještě se štěstím vstřelili do poločasu druhý gól. Domácí chtěli zvrátit nepříjemný stav v druhém poločase, ale místo toho inkasovali po hrubých chybách v obraně ještě dva góly na konečných 4:0 pro Dříteň, která si zaslouženě odváží tři body.

TJ Dříteň
Tomáš Kovařík (hráč): Z pozice diváka to bylo strašně fajn :-). Tři body jsou tři body. Výhra zasloužená. Asi bych měl ukončit kariéru. Chtěl bych poděkovat klukům pogratulovat k vítězství.

M. Krauskopf [-] - O. Šafránek [-] , V. Brožka [-] (46. R. Janoušek [-] ) , J. Valter [-] (52. J. Tůma [-] ) , P. Chromčák [-] (77. P. Kvasník [-] ) , V. Hruška [-] (65. M. Němec [-] ) , J. Gažák [-] (81. M. Popovič [-] ) , L. Tuscher [-] , M. Smoleň [-] , V. Pavel [-] , A. Perfoll [-]