14.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2021-2022

--

Zmar zakončil Jan Mikita

7. A. Dostál , 10. P. Kozel , 19. A. Dostál , 26. M. Věříš , 29. M. Věříš , 35. D. Chvojka , 37. T. Sixta , 38. T. Sixta , 42. T. Sixta , 51. A. Dostál , 52. O. Černý (p.) , 55. J. Olexa , 66. A. Dostál , 79. J. Mikita (vl.)
12

Trápení Ovčár se blíží ke konci, z Krakovan si odvážejí dalších čtrnáct gólů, když poslední z nich si dal Jan Mikita do vlastní brány.

V pohodovém tempu pro tři body

Krakovany si smlsly na svém soupeři z Ovčár. Už v poločase byl stav 8:0, když se zaskvěl především Tomáš Sixta hattrickem během pouhých pěti minut. Po přestávce přidali domácí dalších pět gólů a poslední, čtrnáctý si vstřelil Jan Mikita sám do vlastní brány.

Ovčáry budou v posledním kole hostit Nučice a rozloučí se tak po roce s okresním přeborem na vlastním hřišti. Krakovany pojedou o poslední body bojovat do Štítar.

TJ SK Krakovany
Z. Douděra [-] - M. Věříš [-] (46. D. Horák [-] ) , P. Myška [-] , P. Kozel [-] (56. F. Šimek [-] ) , L. Neruda [-] (46. J. Olexa [-] ) , M. Kutil [-] , O. Černý [-] - D. Chvojka [-] , P. Strejcius [-] , A. Dostál [-] (69. J. Robovský [-] ) - T. Sixta [-] (46. O. Beneš [-] ) -

FC Ovčáry
L. Polák [-] - T. Tichý [-] , M. Machurka [-] , J. Mikita [-] - M. Hrubeš [-] , K. Machurka [-] , K. Machurka [-] , B. Machurka [-] - V. Chadraba [-] , A. Machurka [-] - M. Kopecký [-]

ŽK: 7. M. Kutil , 69. J. Olexa - 51. B. Machurka .
Hráči zápasu: A. Dostál , T. Sixta .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: MAREČEK Pavel - KUBIČEK Luboš (N), KUBIČEK Luboš (N).