26.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Nečekané problémy Tuklat

14

Přestože Čechie v Ovčárech zvítězila, na rozdíl od ostatních týmů byl rozdíl skóre hodně těsný.

Rozhodující náskok

V prvním poločase si Tuklaty vypracovaly rozhodující dvoubrankový náskok po gólech Čermáka a Pytlouna.

O zisk tří bodů se báli až do konce

Dvoubrankový náskok zvýšili hosté na 0:3, ale pak polevili a Ovčáry stahovaly skóre. Definitivní razítko na zisk tří bodů dal pět minut před koncem Lukáš Blaščok.

FC Ovčáry
L. Polák [-] - P. Kubát [-] , T. Tichý [-] , J. Hula [-] , J. Mikita [-] - M. Hrubeš [-] , K. Machurka [-] , K. Machurka [-] - V. Chadraba [-] , A. Machurka [-] - M. Kopecký [-]

Čechie Tuklaty
J. Pazdera [-] - I. Kostak [-] (71. L. Blaščok [-] ) , P. Mazur [-] , J. Vébr [-] , P. Hlavatý [-] , R. Nešpor [-] (62. M. Klepetko [-] ) , R. Čermák [-] , M. Pytloun [-] (68. J. Šindelář [-] ) , T. Pígl [-] , M. Kotala [-] (71. J. Machan [-] ) , P. Patáčik [-] (85. M. Bajtler [-] )

ŽK: 13. T. Tichý .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: TRUMPUS Zbyněk - MIKITA Petr (N), PAZDERA Josef (N).