25.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2021-2022

Šest gólů Kamila Horňáčka

14

Další debakl schytaly Ovčáry, tentokrát na hřišti Štítar a opět to bylo přes deset.

Pět gólů Horňáčka za dvacet minut

Už ve druhé minutě domácí vedli 1:0 a pak začalo představení Kamila Horňáčka, který v rozmezí dvaceti minut překonal Lukáše Poláka pětkrát. Do poločasu se trefil ještě jednou a nastřílel tak za poločas dvojnásobný hattrick.

Spolu s dalšími střelci stanovili poločasový výsledek 9:0.

Hosté korigovali z penalty

Brankostroj se ve druhé půli přibrzdil a Ovčáry mohli korigovat z penalty, kterou proměnil Adam Machurka - 11:1.

Štítary pak přidaly ještě dva góly a Ovčáry schytaly další debakl.

Štítarský SK
Daniel Kmoch, trenér: Hodnocení bude rychlé... Tenhle zápas nám přinesl body a trochu jsme si zlepšili skóre, jinak to byla ztráta času... Obdivuji některé hráče Ovčár, že se účastní takové blamáže... U nás snad jen to, že Horňáček nastřílel během prvního poločasu šest branek a nemuselo zůstat jen u toho...

M. Lepší [-] - M. Ježek [-] , K. Horňáček [-] (46. J. Brdíčko [-] ) , S. Uman [-] , B. Uman [-] (46. M. Lepší [-] ) , J. Miškovský [-] , L. Kmoch [-] (46. S. Huleš [-] ) , J. Vlášek [-] , A. Přibyl [-] , P. Pýcha [-] , F. Hoření [-]