15.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Jaroslavický kapitán Lukáš Batík katem mužstva z Louk

10

V Loukách se představil celek z nedalekých Jaroslavic. V první půli se diváci branky nedočkali. Domácí své dvě dobré příležitosti neproměnili. Ve druhém dějství poslal hosty do vedení Lukáš Batík. Stejný hráč dal těsně před závěrečným hvizdem výsledku definitivní podobu.

V první půli branka nepadla

Facebook SK Louky:   Po dlouhé době se přehoupla soutěž do jarní části a hned v prvním zápase jsme hostili Jaroslavice. Před zápasem jsme měli problémy se sestavou, kdy někteří hráči míří na operace kolen, zatímco jiní si dávají pauzu či mají COVID. V prvním poločase jsme měli dvě šance, bohužel jsme je nevyužili. Vše šlo stranou, neboť v 17. minutě se srazil s protihráčem základní stavební kámen obrany - Kuchárek - a pro zranění kolena dohrál. Do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.

Hosté dali dvě branky

V druhém dějství jsme hráli opticky lepší fotbal než v první, ale byl to soupeř, který se prosadil. Po žlutém faulu Hercika kopaly Jaroslavice přímák, který kapitán hostí Lukáš Batík uklidil hlavou za bezmocného Mikuláška. Snažili jsme se vyrovnat, bohužel jsme inkasovali na 0:2, střelcem byl opět Lukáš Batík. Tři body tak putují do Jaroslavic. V dalším kole hrajeme v Ludkovicích, 3. dubna v 15:30.