26.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Chrášťany otočily duel s Mladým, přesto skončily na posledním místě

20. M. Boháč , 90. O. Bahleda , 90. R. Drozd - 17. J. Vokáč , 45. D. Vrzal
15

Souboj na půdě posledních Chrášťan se stal proti fotbalistům z Mladého hořkosladkým. Hosté se sice po prvním poločase ujali vedení díky Vokáčovi a Vrzalovi. Na konci druhého poločasu ale domácí fotbalisté zázračně výsledek otočili. Výhra 3:2 domácím nikterak nepomohla, Mladé i přes prohru zůstalo na čtvrtém místě tabulky.

TJ Sokol Chrášťany
Facebook: Chtěli jsme aspoň ten poslední zápas před vlastními fanoušky vyhrát, i když nám bylo jasné, že ze dna tabulky nám to nepomůže. Ve velkém horku jsme byli o něco lepší, měli více šancí, nakonec jsme skóre na svoji stranu překlopili až na konci zápasu. Takže aspoň na závěr soutěže jsme uhráli tři body.

J. Vomáčka [-] - J. Král [-] , M. Drozd [-] , M. Zeman [-] , V. Mach [-] - M. Koukol [-] , M. Boháč [-] , F. Vaníček [-] , J. Vomáčka [-] - R. Drozd [-] , O. Bahleda [-] -

SK Mladé B
M. Pokorný [-] - A. Němec [-] , M. Zemek [-] , M. Pešek [-] , T. Brozman [-] - A. Kolář [-] , M. Hanetšlégr [-] , M. Schuster [-] , J. Kotzina [-] - D. Vrzal [-] , J. Vokáč [-]

ŽK: 45. O. Bahleda , 73. V. Mach , 80. P. Svatoš , 87. J. Vomáčka - 80. M. Pešek .
Hráči zápasu: O. Bahleda , R. Drozd .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: RYŠLAVÝ Jaroslav - VACHUTA Tomáš (N), HLAVÁČ Josef (N).