26.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

20. D. Pojar , 24. D. Pojar , 28. M. Liebl , 55. . Giňa (p.) , 74. D. Schneider - 82. D. Kroutil , 90. D. Mlýnek (p.)
15

Fotbalisté Černého Dubu zvítězili ve 26. kole III. třídy nad Lišovem 5:2 a sezónu skončili na sedmém místě. Domácí vedli o tři branky zásluhou dvou branek Pojara a Liebla. Ve druhém poločase přidali další dvě branky Giňa a Schneider. V závěru hosté korigovali výsledek dvěma góly.

TJ Slovan Černý Dub
David Schneider (hráč): Čekal nás poslední zápas letošní sezóny, kdy už nikomu o nic nešlo. Přes velké horko si myslím, že jsme odehráli velmi povedené utkání. Po prvním poločase jsme vedli 3:0 po krásných trefách Davida Pojara a hlavičce Mirka Lieblů. V druhé půli jsme nejprve jednu penaltu nedali, druhou už Dominik Giňa dal a po krásném průniku Radka Hojdy jsem zvyšoval už na 5:0. Hosté už jen snížili po naší chybě a penaltě na konečných 5:2. Povedené zakončení ročníku 2021/2022 před početnou diváckou kulisou. No a jak už to bývá, poslední zápas a dokopná. O tom bych se tady raději moc nezmiňoval... bylo to veliké. Chviličku si dáme pauzu a začneme se připravovat na další ročník.

M. Schuster [-] - L. Larisch [-] , V. Anderle [-] , . Giňa [-] , P. Hošna [-] , M. Liebl [-] , J. Vančura [-] , D. Schneider [-] , M. Švercl [-] , V. Welser ml. [-] , R. Hojda [-]