22.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Týn nad Vltavou porazil Čtyři Dvory a je šestý

6

Fotbalisté Týna porazili v nedělním zápase jednoznačně 3:1 rezervu Čtyř Dvorů, která je až na dvanáctém místě tabulky. Domácí poslal do vedení už ve 2. minutě Brom, na něhož krátce před koncem poločasu navázal Maitak. Ve druhé půli navyšoval vedení Ponec. Za hosty jen snižoval v 73. minutě Zvánovec.

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Michal Šálený (hráč): Čekal nás soupeř z dolní části tabulky, se kterým jsme chtěli na domácím hřišti potvrdit tři body po výhře v Mokrém. Hned úvod zápasu napovídal tomu, že bychom měli v zápase dominovat, když jsme se dostali do rychlého vedení. I přesto, že jsme neproměnili trestuhodně dvě penalty, dokázali jsme si vytvořit dostatek brankových příležitostí, abychom se ujali tříbrankového vedení. Závěr zápasu bych očekával, že odehrajeme ve větším klidu. Místo toho tam bylo na můj vkus až příliš nepřesností a sami jsme si tím zápas zkomplikovali. Celkově ale zápas hodnotím zaslouženou výhrou.

M. Kubík [-] - J. Mezera [-] , D. Maruška [-] , L. Ponec [-] , M. Tomka [-] , J. Brom [-] , R. Ille [-] , M. Šálený [-] , J. Dumbrovský [-] , O. Lukeš [-] , S. Melnykovskyi [-]