KUBEŠA Erik
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Číčenice - Lom 2:4 (1:1) 30.09. 16:00 -
Cehnice B - Bavorov B 1:4 (0:2) 24.09. 15:00 -
Čestice - Bělčice B 5:3 (2:1) 23.09. 16:30 -
Bavorov B - Štěkeň B 0:4 (0:2) 03.09. 17:00 -
Cehnice B - Mnichov 3:7 (1:3) 27.08. 15:00 -
Dražejov B - Bavorov B 11:0 (5:0) 20.08. 17:00 -
Doubravice - Blatná B 5:4 (2:2) 03.06. 17:00 -
Mnichov - Hoslovice 1:3 (0:1) 28.05. 17:00 -
Kladruby - Cehnice B 9:0 (5:0) 27.05. 17:00 -
Sousedovice B - Bavorov B 8:0 (5:0) 24.05. 18:00 -
Cehnice B - Mnichov 3:6 (2:1) 20.05. 15:00 -
Štěkeň B - Hoslovice 5:2 (2:0) 14.05. 17:00 -
Osek B - Poříčí 3:7 (1:4) 13.05. 15:00 -
Čestice - Hoslovice 1:2 (1:0) 08.05. 14:00 -
Kladruby - Štěkeň B 2:5 (1:4) 22.04. 17:00 -
Radošovice - Cehnice B 2:1 (1:0) 15.04. 16:30 -
Dříteň - Rudolfov B 4:2 (1:1) 15.10. 15:30 -
Hluboká B - Římov 13:1 (7:0) 09.10. 16:00 -
Č.Dub - K.Újezd B 5:0 (0:0) 08.10. 12:30 -
Bavorovice - Čt.Dvory B 6:3 (5:0) 03.09. 10:00 -
Žabovřesky - D.Voda 4:5 (2:4) 27.08. 17:00 -
Žabovřesky - Hluboká B 0:4 (0:0) 20.08. 17:00 -
Čt.Dvory B - N.Hodějovice 3:1 (1:1) 29.05. 17:00 -
Týn B - Čt.Dvory B 3:1 (2:0) 21.05. 15:00 -
Včelná - Č.Dub 5:0 (2:0) 14.05. 16:30 -
Hluboká B - N.Hrady 1:0 (1:0) 08.05. 16:30 -
Čt.Dvory B - Kamenná 0:6 (0:3) 01.05. 16:00 -
Lišov B - Včelná 1:0 (0:0) 24.04. 16:00 -
Úsilné - N.Hrady 4:1 (2:0) 09.04. 15:30 -
Dívčice - Týn B 6:1 (6:0) 02.04. 15:30 -
Římov - N.Hrady 1:1 (0:0) 26.03. 15:00 -
Římov - Borovany 0:1 (0:1) 06.11. 14:00 -
Srubec - Loko ČB B 3:6 (2:3) 23.10. 15:30 -
Úsilné - Římov 2:4 (2:1) 16.10. 15:30 -
Mokré - N.Hodějovice 6:2 (4:0) 09.10. 15:30 -
Dívčice - Chrášťany 2:0 (1:0) 02.10. 10:15 -
N.Hrady - Hluboká B 1:1 (1:1) 25.09. 16:30 -
Včelná - Lišov B 4:1 (1:1) 11.09. 17:00 -
Týn B - K.Újezd B 3:2 (1:0) 05.09. 15:00 -
Chrášťany - Lipí 0:4 (0:2) 28.08. 17:00 -
Kamenná - Mladé B 5:1 (2:1) 21.08. 17:00 -
Zliv - Jankov B 3:3 (1:2) 14.08. 17:00 -
Mostek - Třemešná 1:3 (0:3) 19.09. 16:00 -
Vítězná - Poříčí 2:1 (1:0) 05.09. 17:00 -
Kuks - Čer. Důl 2:3 (0:2) 30.08. 14:00 -
Prosečné - Libotov 3:1 (1:0) 22.08. 14:00 -
H. Maršov - Mostek B 6:1 (4:1) 15.08. 14:00 -
Lipí - Týn B 6:1 (2:1) 09.11. 14:00 -
K.Újezd B - H.Stropnice 1:2 (1:1) 13.10. 15:30 -
Vrábče - Lipí 1:2 (0:0) 06.10. 14:00