15.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Radotice šokoval výhrou v Čáslavicích

7

Fotbalisté Čáslavic nečekaně nezvládli úvodní jarní zápas, když na svém hřišti nestačili na Radotice a podlehly po jediném gólu soupeře

V první půli branka nepadla

Druhý celek soutěže z Čáslavic přivítal na svém hřišti Radotice, kterým patří klidný střed tabulky. Radotice měly v tomto zápase svému soupeři co vracet, protože na svém hřišti neměly žádnou šanci a jednoznačně podlehly 7:1. Za příjemného, ale jinak chladného jarního počasí se hrál ze začátku velmi opatrný fotbal. Oba celky si totiž hlídal útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážil, tak jak domácí gólman tak i hostující brankář  žádný střelecký pokus jednoho či onoho celku za svá záda nepustil. Diváci se tak za celý první poločas žádné branky nedočkali, a tak odcházel oba týmy za stavu 0:0 do kabin  Zápas byl tak zcela otevřený a vše tak měla rozhodnout až druhý poločas.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Ve druhém poločase se domácí snažili o rozhodující úder, ale ve předu to domácímu týmu drhnulo a hosté byli navíc velmi pozorní ve hře dozadu. Navíc hosté podnikali nebezpečné výpady a domácí si koledovali o inkasování branky. To se nakonec také stalo v 63. minutě, kdy poslal Martin Jeleček překvapivě hosty do vedení 0:1. Domácí tak měli přibližně půl hodiny na to, aby s výsledkem něco udělali, ale skvěle hrající hosté jim to neumožnila a tak se postarali o první jarní překvapení.

TJ Družstevník Radotice
Radotice: Skvělý a houževnatý výkon nám přinesl překvapivou, ale zaslouženou výhru.