18.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Moravské Budějovice mají první jarní výhru

13

Fotbalisté Moravských Budějovic dokázali zvítězit na svém hřišti se Studencem a upevnili si druhou příčku tabulky

Domácí dvakrát udeřili

Moravské Budějovice přivítaly na svém hřišti fotbalisty ze Studence. Oběma týmům se vstup do jarní části nevyvedl. Moravské Budějovice, kterým patří druhá příčka tabulky a touží o postupu do kraje, zatím na svoji první jarní výhru stále čekají. V minulém kole dokonce dostaly nepříjemnou facku od Náměšťě B po prohře 4:1. Studenec naopak ve třech jarních zápasech získal jediný bod.  Naposledy nestačil na svém hřišti na Výčapy po prohře 0:4. Samotný zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Vstup do utkání vyšel domácím náramně. Již v 8. minutě poslal domácí do vedení Matouš Neubauer - 1:0. I nadále přicházely další šance. A to hlavně na domácí straně, jenže bez gólového efektu. Když už to vypadalo, že poločas rozhodla branka z úvodu utkání, přišla poslední akce domácích, kterou proměnil ve 45. minutě Tomáš Kyzlink - 2:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase se opět domácí prosadili úvodu druhé části, když se v 50. minutě trefil Mario Premar - 3:0. Tento gól rozhodl o výhře Moravských Budějovic, kterým stačilo hrát na údržbu. V samotném závěru pak padl ještě jeden gól, o který se postaral opět Tomáš Kyzlink, jehož druhá branka znamenala první jarní vítězství Moravských Budějovic v poměru 4:0.

SK Moravské Budějovice
Dvořák Ondřej, hráč B týmu: Náš tým byl po celý zápas lepším týmem a zcela zaslouženě vyhrál.

M. Novák [-] - F. Nguyen [-] (76. J. Kodajek [-] ) , T. Kyzlink [-] , V. Dušek [-] (58. J. Čech [-] ) , M. Neubauer [-] , M. Pařízek [-] , J. Horecký [-] , M. Premar [-] , V. Novotný [-] (58. O. Fedra [-] ) , J. Benda [-] , P. Benda [-]