23.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Ohlas | Čisté konto pro Josefa Plíška

29. A. Polívka , 31. D. Mihulka , 48. A. Polívka (p.)
3

Domácí Stolany přivítali na své půdě hostující Slatiňany. Domácím se povedlo ze svých šancí skórovat, hostům nikoliv.

Dvě branky

Skóre otevřel ve 29. minutě domácí Adam Polívka, kdy po rohovém kopu dopravil míč do branky hostí. Další gól padl hned po první brance a to v 31. minutě také po rohovém kopu, kdy autorem gólu byl David Mihulka. Žádný gól již v prvním poločase nepadl a domácí tak šli do kabin za stavu 2:0.

Uklidňující gól

Domácí na začátku 2. poloviny přidali další gól a postaral se o něj ve 48. minutě po pokutovém kopu Adam Polívka. Slatiňany si také vytvářely šance, ale gól z nich nevzešel.

Stolany si tak připisují 3 body do tabulky a příští týden je čeká zápas venku s Chvojencem, Slatiňany budou hrát doma s Prosetínem.

SK Stolany
Domácí: Byl to těžký zápas. Slatiňany mají mladé, běhavé kluky. Nám se podařilo v prvním poločase dát dvě branky. V druhé půli jsme hned dali branku na 3:0, to nás uklidnilo a tak to i skončilo. Ale i Slatiňany měli svoje šance, které náš gólman výborně vychytal a podržel nás.

SK Stolany
J. Plíšek [-] - J. Kopecký [-] , D. Bakeš [-] , J. Vácha [-] , T. Vácha [-] , P. Jirásek [-] , D. Mihulka [-] , A. Polívka [-] , J. Starý [-] , D. Tesař [-] (85. D. Zelinka [-] ) , F. Růžička [-] (68. P. Kratochvíl [-] )

Spartak Slatiňany
J. Dubský [-] - J. Koblasa [-] (79. J. Rulík [-] ) , D. Drahý [-] , M. Chalupník [-] , I. Pytlík [-] , M. Kudrnka [-] , P. Venzara [-] , T. Benák [-] (72. T. Janoušek [-] ) , M. Táborský [-] , M. Slavík [-] , J. Slavík [-] (74. S. Opavský [-] )

ŽK: 15. J. Vácha , 41. D. Bakeš , 63. J. Kopecký , 90. A. Polívka - 28. J. Koblasa , 53. D. Drahý .
Místo: Stolany. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Kudyn Milan - ŠTANCEL Miroslav, NAVRÁTIL Tomáš.