Kudyn Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lanškroun B - Jaroměřice 5:2 (1:1) 23.03. 15:00 -
Prosetín - Holice 1:2 (1:1) 17.03. 15:00 -
Moravany - Městec 2:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Č. Heřmanice - Jablonné 4:0 (1:0) 04.11. 10:15 -
Třemošnice - Svitavy 0:2 (0:0) 28.10. 14:00 -
Janov - Lanškroun B 3:2 (2:1) 21.10. 15:30 -
Rosice - Choltice 4:2 (1:2) 14.10. 15:30 -
Lanškroun - Č. Třebová 2:2 (1:1) 08.10. 16:00 -
Libchavy - Sopotnice 2:2 (1:2) 07.10. 16:00 -
Městec - Prosetín 2:0 (1:0) 01.10. 16:00 -
Svitavy - Přelouč 2:0 (1:0) 24.09. 16:30 -
Lanškroun - Choceň 5:2 (1:1) 10.09. 17:00 -
Litomyšl - Mýto B 4:0 (1:0) 01.09. 17:30 -
Prosetín - Choceň 1:2 (0:2) 27.08. 17:00 -
Přelouč B - H. Jelení 1:1 (0:1) 20.08. 17:00 -
Mýto B - Holice 2:0 (2:0) 13.08. 17:00 -
Přelouč - Moravská Třebová 2:0 (1:0) 17.06. 14:30 -
Ústí n/O B - D. Újezd 5:2 (2:1) 10.06. 16:30 -
Č. Třebová - Svitavy 1:6 (0:5) 03.06. 16:00 -
Selmice - Řečany B 0:2 (0:1) 28.05. 17:00 -
Městec - Choceň 1:3 (1:1) 14.05. 17:00 -
D. Újezd - Prosetín 6:2 (3:1) 06.05. 17:00 -
Libišany - Choceň 1:3 (0:1) 22.04. 16:30 -
Lanškroun - Svitavy 0:4 (0:2) 16.04. 16:00 -
Libišany - Pardubičky 2:3 (1:3) 29.10. 14:30 -
Litomyšl - Moravany 4:0 (2:0) 15.10. 14:30 -
H. Ředice - Libišany 3:0 (3:0) 09.10. 15:00 -
Stolany - Opatovice 2:0 (1:0) 01.10. 15:00 -
Pardubičky - Třemošnice 2:0 (0:0) 25.09. 15:30 -
Moravany - Moravská Třebová 2:0 (1:0) 10.09. 16:00 -
Choceň - Svitavy 2:4 (0:3) 27.08. 17:00 -
Janov - Libchavy 5:3 (2:1) 20.08. 17:00 -
Přelouč - Třemošnice 0:1 (0:0) 13.08. 17:00 -
Třemošnice - Městec 2:2 (1:1) 18.06. 17:00 -
Č. Třebová - R. Bělá 3:1 (1:1) 11.06. 17:00 -
Svitavy B - Ústí n/O B 1:4 (1:1) 04.06. 17:00 -
Stolany - Slatiňany 3:0 (2:0) 28.05. 15:00 -
Tatenice - Jiskra 2:0 (2:0) 22.05. 16:00 -
Luže - Moravská Třebová 1:7 (1:3) 08.05. 14:30 -
Kameničky - Choltice 3:4 (0:3) 06.05. 18:00 -
Proseč - Moravany 0:3 (0:0) 24.04. 16:00 -
Litomyšl - Holice 0:0 (0:0) 16.04. 16:00 -
Lanškroun B - Žichlínek 4:1 (2:1) 09.04. 15:30 -
Moravská Třebová - Litomyšl 1:0 (0:0) 02.04. 15:30 -
Slavia HK - Třebeš 0:1 (0:1) 27.03. 15:00 -
Bukovka - Srch 0:2 (0:0) 14.11. 13:00 -
Choceň - R. Bělá 5:1 (4:0) 28.10. 14:30 -
Moravská Třebová - Svitavy 2:2 (1:1) 24.10. 14:30 -
Chvojenec - Svratouch 4:1 (1:1) 23.10. 14:30 -
Libišany - Jiskra 7:1 (5:0) 16.10. 14:30