11.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2021-2022

--

Stará Role rozdrtila Vojkovice 12:0

4. M. Götz , 8. J. Nerad , 15. R. Voborský , 17. A. Gunem , 20. R. Voborský , 28. J. Nerad , 32. M. Götz , 40. A. Gunem , 55. J. Nerad , 71. R. Voborský , 83. R. Voborský , 85. K. Belický (p.)
7

Favoritem zápasu byla zcela jednoznačně Stará Role, ale to, že do sítě Vojkovic napadá hned dvanáct branek čekal asi málokdo.

V první půli padlo 8 gólů

Start do zápasu měli domácí vyloženě raketový. Už ve 4. minutě totiž síť za zády brankáře Matouška rozvlnil Martin Götz a pouhé čtyři minuty nato jej napodobil Jan Nerad. Následovala opravdu zdrcující pětiminutovka: v 15. minutě se prosadil Roman Voborský, v 17. Amir Gunem a ve 20. znovu Voborský a bylo to 5:0! A příval gólů ani zdaleka nekončil.

Ve 28. minutě hracího času si svůj druhý zářez do pažby připsal Nerad, v 32. minutě se podruhé trefil rovněž Götz a pět minut před koncem prvního poločasu řady dvougólových střelců rozšířil i Gunem. Do kabin se tak šlo za těžko uvěřitelného stavu 8:0 a Vojkovice byly zralé na ručník.

Zrodili s třígólový i čtyřgólový střelec

Druhá půle byla v porovnání s tou první na branky chudší, ale i tak se mělo 30 přítomných diváků na co dívat. V 55. minutě svůj výborný výkon třetím gólem v utkání korunoval Nerad, byl to už jeho dvanáctý zásah v sezóně, díky čemuž je na druhé příčce v tabulce střelců za devatenáctigólovým Staškem.

V 71. minutě se, i přestože tempo značně zvolnilo, Voborský rozhodl, že jeho spoluhráč Pavlík nebude jediným hattrickovým hrdinou zápasu a rovněž si připsal třetí branku. Nakonec ale nejen, že svého parťáka z ofenzivy dorovnal, dalším gólem v 83. minutě hry ho dokonce i překonal! Jen dva hráči Staré Role se tak postarali o 7 gólů do sítě Vojkovic.

Pět minut před závěrečným hvizdem se ještě z penalty trefil kapitán mužstva Karel Belický a navýšil na konečných 12:0 pro Starou Roli! Ta se tak rázem stala týmem s nejlepším útokem v soutěži (50 branek).

TJ DDM Stará Role
J. Šebek [-] - P. Belický [-] , J. Nerad [-] , R. Voborský [-] , A. Rohla [-] , K. Belický [-] , A. Gunem [-] , M. Götz [-] , T. Hejl [-] (46. D. Buřič [-] ) , T. Ficner [-] , J. Stýblo [-]