11.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Bochov na neutrální půdě rozstřílel Štědrou

7

Vlivem okolností se utkání hrálo na hřišti v Žalmanově, tudíž oba celky, jak Bochov, tak Štědrá hrály mimo své domácí prostředí.

Pět branek za poločas

Úvodní minuty byly spíše klasické oťukávačky a čekání na to, co druhý tým předvede. Jako první udeřil Bochov, když samostatný únik ve 25. minutě Jiří Cibulka s přehledem proměnil a Bochov tak šel do vedení.

Za dalších pět minut to bylo už o dvě branky, prosadil se výborně hrající Tomáš Štěch.

Bochov pak sundal nohu z plynu a pramenila z toho ztráta uprostřed hřiště, kterou potrestal ve 37.minutě štěderský kanonýr Marek Kováč a bylo to už pouze o gól.

Jenže to by na hřišti nesměl být Tomáš Štěch, který hned tři minuty nato dal svůj druhý gól v utkání a místní ultras skandovali jeho jméno.

Vypadalo to, že se půjde do kabin za stavu 3:1, ale proti tomu byl Josef Hejhal a dá se říct, že tento jeho gól byl pro zápas zlomový.

Bochov opanoval i zbytek zápasu

Druhé dějství bylo zcela v režii Bochova a Štědrá se k ničemu už nedostávala. V 60. minutě zvyšoval Martin Janáček svou další trefou v dresu Bochova už na 5:1.

Následně přišla penalta, kterou ale kapitán mužstva František Machala trestuhodně neproměnil. Mrzet ho přestřelení branky ale nemuselo, protože v 80. minutě přidal dvou druhou branku Hejhal a stanovil skóre na konečných 6:1.

Bochov tak bral další tři body do tabulky a dotáhnul se téměř až na přední příčky. Štědrá je s třetím nejhorším útokem soutěže na desáté příčce.