10.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2015-2016

--

--

Chotěboř první porážka nepoznamenala, získala venku tři body

0

Chotěboř po minulém zaváhání, kdy poprvé padla s nováčkem z Nové Vsi, si spravila chuť v Dolním Městě. To přesvědčivě přehrála a vyhrála. Dolní Město na soupeře nestačilo ani v jedné činnosti. Domácím tak skončila „šňůrka“ dvou zápasů bez porážky.

O výsledku hosté rozhodli už v první půli

Hostující celek měl od samého začátku navrch téměř ve všech činnostech hry. A tak nebyl překvapivé, že o osudu utkání rozhodl už v prvním poločase. V němž si vytvořil pohodlný tříbrankový náskok. Ale branky se chotěbořští fotbalisté dočkali až po půl hodině hry, kdy zahrával rohový kop Ledvinka. Na něj si naběhl Šimon a otevřel skóre utkání – 0:1. Pak ale Novák, který po delší pauze naskočil za céčko a byl na hřišti rozdílovým hráčem, během tří minut přidal dvě pojistky. Nejprve ve 40. minutě unikl Turek, naservíroval balon na zlatém podnose před bránu a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0:2. O tři minuty později, tedy ve 43. minutě, se Novák postavil k trestnému kopu a z pětadvaceti metrů vyslal střelu a překvapil domácího brankáře – 0:3.

Druhý poločas byl k domácí přívětivý, inkasovali jen jednou

Po změně stran se odehrával úplně stejný scénář. Chotěboř hrála, vytvářela si šance, domácí se jen bránili a snažili se uhrát alespoň trochu přívětivý výsledek a nedostat nějaký výrazný výprask. Což se jim vcelku povedlo, protože po změně stran inkasovali pouze jeden gól. V 76. minutě zakončil parádní kombinační Doležal. Pak si ještě hosté mohli svůj náskok ještě pojistit a navýšit, ale nebylo jim přáno. Nastřelili dvě břevna a neproměnili tři sólový úniky. Největším paličem byl podle trenéra Miroslava Ledvniky Adam Doležal.

TJ Rebel Dolní Město
Pavel Vaňkát, předseda D. Města: „Nebylo co řešit. Soupeř nás přehrál ve všech směrech, byli lepší. Hráli výborně, výborně forčekovali, když jsme dostali míč, tak k nám hned přistoupili. Nenechali nás rozehrát, my jsme se nestačili ani s balonem otočit. Navíc měli lepší pohyb bez balonu. My jsme vyložené šance neměli. Snažili jsme se uhrát takový výsledek, abychom nedostali nějakou velkou dardu. Dneska na ně prostě nebylo.“

FC Chotěboř C
Miroslav Ledvinka, trenér Chotěboře C: „Byla to pohoda. Byli jsme od začátku lepší. Trošku jsme pozměnili sestavu. Navíc jsme měli na hřišti Nováka a to byl rozdílový hráč.“

L. Venc [-] - P. Vaňkát [-] , A. Janák [-] , A. Vápeník [-] , J. Sklenář [-] - J. Krupička [-] , J. Vaňha [-] (81. F. Venc [-] ) , O. Pojezdný [-] , D. Jaroš [-] - M. Rumanovský [-] , D. Švanda [-]

A. Buršík [-] - R. Fiala [-] , J. Haltúf [-] , M. Čapek [-] , R. Smutný [-] - P. Krédl [-] (76. J. Mudruňka [-] ) , P. Ledvinka [-] , J. Novák [-] (60. F. Kroutil [-] ) , O. Šimon [-] - A. Doležal [-] , A. Turek [-]

ŽK: 63. F. Kroutil .
Místo: Dolní Město. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav - .