9.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Přeštice Vrhavči nasázely 9 gólů, 5 z nich dal Pavlík

6. J. Pavlík , 19. J. Pavlík , 32. J. Pavlík , 48. J. Bešta , 67. J. Pavlík (p.) , 75. O. Hrbas , 77. J. Pavlík , 80. O. Hrbas , 90. J. Medek
9

Utkání mezi přeštickým béčkem a Vrhavčí se neslo především ve znamení one-man show Jana Pavlíka.

Pavlík si připsal hattrick

V neděli se brzy dopoledne na umělém trávníku v Přešticích uskutečnil zápas mezi přeštickým béčkem a Vrhavčí. Favorit byl naprosto jasný: domácí jedou sezónu zatím bez porážky a (je to těžko uvěřitelné, ale je to tak) inkasovali pouze tři branky. Vrhaveč na tom byla podstatně hůř. V posledních třech utkáních získala pouhý bod po prohře na penalty a minulý týden doma dostala od Chlumčan kanára.

A Přeštice nenechaly nikoho na pochybách. Už v 6. minutě se trefil Jan Pavlík a jelikož i u další branky v 19. minutě stálo rovněž jméno Pavlík a u třetí ve 32. minutě... samozřejmě Pavlík, znamenalo to, že útočník Robstavu zkompletoval hattrick během 26 minut. Fantastický počin, ovšem ještě to od něho nebylo všechno. Ale nepředbíhejme.

Do konce prvního dějství se každopádně z gólového hlediska už nic nestalo a do kabin se tak šlo za stavu 3:0.

Pavlík a Hrbas dali po dvou gólech

Ve druhé půli stačily domácím na vstřelení branky pouhé tři minuty. Na střeleckou listinu se tentokrát zapsal Jakub Bešta.

O 20 minut později na svůj vydařený první poločas navázal dalším gólem Pavlík, tentokráte z penalty.

V 75. minutě se mezi střelce přidal rovněž Ondřej Hrbas a bylo to 6:0. No a gólový démon Pavlík pouhé dvě minuty nato vstřelil svůj pátý gól v utkání a celkově čtrnáctý v sezóně. To se jen tak nevidí.

Chvíli po něm brankáře Vrhavče Ondřeje Pressla překonal podruhé Hrbas a v samém závěru zakončil debakl devátým zásahem Přeštic Jan Medek.

Přeštice B jsou tak stále bez ztráty bodu suverénně první, Vrhaveč se propadla na předposlední místo.

FK ROBSTAV B
F. Muknšnábl [-] - J. Bešta [-] , J. Pavlík [-] , R. Kokoška [-] (36. P. Fabián [-] ) , J. Valenta [-] , O. Hrbas [-] , J. Medek [-] , J. Duchek [-] , L. Klokan [-] , V. Křeš [-] , M. Knopf [-]

TJ Sokol Vrhaveč
O. Pressl [-] - Z. Fait [-] , P. Reitmajer [-] , J. Votípka [-] , J. Kozák [-] , L. König [-] , F. Lorenc [-] , D. Janda [-] , L. Malenka [-] , J. Skřivánek [-] , L. Lorenc [-]

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Mudra Zdeněk - VIZINGR Libor (N), REITMAJER Jan (N).