13.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2021-2022

--

Mochtínu stačil jediný gól

40. J. Žiak
20

Proti silnému soupeři se vrátil do sestavy Mochtína kapitán Jakub Bejvl a bylo to na hře domácí obrany znát. Dařilo se i mochtínské záložní řadě, v útoku dostal šanci od začátku Jarda Pretzelmayer a nutno dodat, že zahrál výborně. I soupeř však byl nebezpečný, ale Mochtín byl na golové šance v 1. poločase jasně lepší.

Mochtín mohl vést více než o jednu branku

V 17. minutě byl nejblíže ke skorování domácí Jiří Dolejš, ale minul. Ve 35. minutě trefuje ze 7 metrů Šafránek břevno hostující brány a v síti nekončí ani dorážka Jaroslava Pretzelmayera. Pro Mochtí to byly zajímavé příležitosti, naštěstí neměly vliv na výsledku zápasu. Fanoušci Mochtína se ale přece jen dočkali.

Ve 40. minutě založil Dolejš bleskurychlou útočnou akci domácího mužstva, na jejímž konci byl Jan Žiak, který otevírá skore tohoto zápasu - 1:0. O pouhé dvě minuty později posílá Jaroslav Pretzelmayer přesnou přihrávkou do soloúniku Šafránka, který mohl navýšit skore, ale jeho oblíbený lob končí těsně vedle brány hostů.

Kaznějovu územní převaha nestačila

Po přestávce začali hosté získávat územní převahu, měli i šance, ale dobře hrající mochtínská obrana v čele s golmanem Matyášem Blahníkem, změnu skóre nedovolila. Naopak, po brejkových akcích mohl Mochtín svoje vedení ještě navýšit, ale v koncovce se hráčům vůbec nedařilo. Výsledek z 1. poločasu se nezměnil, tři body zůstaly v Mochtíně.

Zdroj: tjmochtin.cz, upraveno redaktorem.

TJ Sokol Mochtín
M. Blahník [-] - J. Pretzelmayer [-] (84. J. Cihlář [-] ) , Z. Smolík [-] , J. Osvald [-] , J. Šafránek [-] , T. Velek [-] , V. Pretzelmayer [-] , J. Žiak [-] , J. Bejvl [-] , J. Dolejš [-] , J. Lysek [-]

FK Bohemia Kaznějov
J. Švamberg [-] - J. Vondráček [-] (72. J. Beránek [-] ) , V. Vašíček [-] , J. Vondráček [-] , J. Hyneš [-] , J. Kopač [-] , A. Náhlovský [-] (62. L. Husár [-] ) , O. Běhounek [-] (46. M. Polívka [-] ) , J. Valenta [-] , D. Pojer [-] , M. Vondráček [-]

ŽK: 58. J. Osvald , 80. T. Velek , 84. V. Pretzelmayer , 84. J. Šafránek , 87. J. Lysek - 32. O. Běhounek , 57. J. Kopač , 79. J. Valenta , 85. J. Hyneš . ČK: 90. J. Hyneš .
Počet diváků: 81. Rozhodčí: STROLENÝ Petr - BRŮHA Radek, VELÍŠEK Jiří.