9.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

--

Ujčov bere tři body po hattricku Ryby

14. P. Mitáš , 28. P. Ryba , 35. M. Dvořáček , 55. P. Ryba , 68. P. Ryba , 71. R. Čuhel
23

Ujčov bere tři body po hattricku Ryby a Pohledec si tak odvezl šestibrankovou prohru.

Ujčov třikrát udeřil

Favorizovaní domácí, od úvodních minut nenechávali nikoho na pochybách, kdo by měl ze zápasu vyjít jako vítěz. Již ve 14. minutě skóroval Petr Mitáš a vnesl na domácí kopačky klid. V 28. minutě domácí vedli již 2:0 , když se o branku zasloužil Přemysl Ryba- 2:0. Do poločasu ještě skóroval v 35. minutě Micha l Dvořáček a domáci diváci mohli mířit na poločasovou klobásu spokojeni.

Ujčov přidal další tři branky

Ujčov do druhé půle vlétl jako uragán a za 25. minut bylo hotovo. Nejprve v 55. minutě a v 58. minutě dvakrát překonal Hájka domácí kanonýr Přemek Ryba, který tak zkompletoval hattrick. A konečnou podobu výsledku 6:0 učinil V 70. minutě Radek Čuhel. Poslední dvacetiminutovka se jen dohrávala a Ujčov tak mohl  slavit jasné a vysoké vítězství.