6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

--

--

Polnička otočila zápas

19

Polnička otočila zápas s Ujčovem, když nepříznivý stav 0:2 zlomila a čtyřmi góly po sobě zvítězila 4:2.

Ujčov měl výborný start do zápasu

Hosté šokovali Polničku a ve třetí minutě vedli po dvou brankách Petra Mitáše. Ujčov se tak dostal 7do vedení 0:2. Domácí se snažili snížit což se jim povedlo ve 14.minutě a Jiří Víška snížil. Snaha domácích o další branku skončila neúspěšně a tak hosté mohli odcházet do kabin spokojený.

Polnička otočila zápas třemi góly

Druhý poločas začali domácí tlakem ale branky nepřicházely. O všem nakonec domácí Josef Pálka rozhodl během jedné minuty, kdy vstřelil dvě branky. Poslední branku přidal do sítě Ujčova v 80.minutě  Ondřej Průža. Domácí tak i nadále zůstávají bez porážky.