1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Rouchovany vybojovaly v Jemnicku B tři body

8

Rouchovany se v zápase na půdě Jemnicka B dočkaly výhry, brankou v samém závěru zápasu

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Jemnicko B přivítalo na svém hřišti fotbalisty Rouchovan. Jemnicko B přerušilo pět zápasů bez bodu a zvítězilo nad Pyšelem hubený výsledkem 1:0. Rouchovany se také navnadily výhrou nad Rapoticemi B, které rozstříleli vysoko 8:2.V předloňské nedohrané sezóně zvítězily Rouchovany na svém hřišti 2:0. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl zajímavou podívanou a k vidění bylo hned několik branek. Jako první šli do vedení domácí, kteří se radovali z vedoucí branky již ve 3. minutě zásluhou Denise Nekuly - 1:0. Hostům se podařilo v 11. minutě vyrovnat na 1:1, když byl autorem branky Miroslav Furiš - 1:1. Jenže domácí šli za dvě minuty opět do vedení zásluhou Jana Kaláška - 2:1. Hosté ale odpověděli ještě rychleji, když na 2:2 vyrovnal o další minutu později Jiří Králík. Potom se gólostroj zasekl a tento nerozhodný stav vydržel až do konce prvního poločasu. S Zápas tak byl nadále otevřený.

Hosté v závěru zápasu urvali všechny body

Druhý poločas už tak rychlý nástup nepřinesl, a tak se zdálo, že všechny branky padly již na samotném začátku zápasu. Jenže přišla 89. minuta a obrovská radost v hostujícím táboře, když se o vítěznou branku postaral v zápase dvougólový Miroslav Furiš - 2:3.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: Ve vyrovnaném zápase rozhodla o výhře hostů branka s předposlední minuty zápasu.

T. Tesař [-] - J. Kolář [-] (73. J. Gardoň [-] ) , M. Kvapil [-] (46. J. Svoboda [-] ) , Z. Bártů [-] (68. J. Dřímal [-] ) , J. Kalášek [-] , M. Hošek [-] , D. Smetana [-] , M. Sevelda [-] , D. Nekula [-] , R. Komenda [-] , T. Süssenbek [-]