12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

24. V. Bastl , 43. T. Dočkal (p.) , 56. V. Bastl - 44. M. Mašek
8

V souboji dvou rezervních týmů zvítězily favorizované Okříšky nad Kouty 3:1

Domácí o gól lepší

Do první šance zápasu se dostal ve 12 minutě domácí Tůma po pasu od Dočkala. Zakončení svého úniku však prováhal. Skóre se poprvé měnilo ve 25 minutě. Na Korešův centr si naskočil Bastl a z první poslal balón o tyč do šibenice 1:0. O 2 minuty později se prodral za hostující obranu Molák, ale na Dohnala nevyzrál. Kdo odešel na pivo a klobásu předčasně musel litovat. Minutu před koncem základní hrací doby byl ve vápně faulován Beneš a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Dočkal 2:0. Branky do kabin se dočkali i hosté. Mašek se probojoval do zakončení a střelou na zadní tyč snížil 2:1

Domácí si výhru pojistili

Začátek druhé půle byla holomajzna při které nejvíce zaujala oboustranná soutěž "kdo kopne výš je kapitán". Hostující Petr Dočekal ukázal, že pásku nosí oprávněně. Další a poslední branky se diváci dočkali v 57 minutě. V obraně Koutů vznikly zmatky, kterých využil Bastl a dorazil předchozí Molakovu střelu do tyčky 3:1. V 73 minutě vyzval Molák k další brance Bastla. Ten však mířil pouze do břevna. Hosté, když nebudeme počítat propagační střely ze střední vzdálenosti, ohrozili domácí branku ve druhé půli pouze jednou. Riedlův nájezd však Trnka chytil a dorážku nepřipustil razantním odkopem dobře se vracející Jeřábek . V závěru zápasu mohl slavit ještě Vostal, ale po nabídce Bastla odmítl a tím pádem jsme utrpěli vítězství 3:1.

SK Huhtamaki Okříšky B
Ferdan Michal, hráč: Začátek druhé půle byla holomajzna, přesto všechny body zůstaly doma.

M. Trnka [-] - T. Beneš [-] (77. F. Teplan [-] ) , T. Dočkal [-] , T. Binka [-] , R. Tůma [-] (70. M. Picmaus [-] ) , J. Jeřábek [-] , F. Koreš [-] (46. M. Pařízek [-] ) , L. Mašek [-] (70. K. Vostal [-] ) , V. Bastl [-] , P. Molák [-] , J. Hroch [-] (62. M. Hobza [-] )

SK Kouty B
V. Dohnal [-] - V. Navrátil [-] , P. Dočekal [-] , P. Munduch [-] , A. Dočekal [-] , M. Mašek [-] , F. Neuman [-] (61. J. Navrkal [-] ) , J. Koděra [-] , M. Vrzal [-] (71. T. Riedl [-] ) , P. Šipoš [-] , A. Vrtal [-]

ŽK: 14. R. Tůma - 41. J. Koděra .
Hráči zápasu: V. Bastl - M. Mašek .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - MAŠEK Martin (N), PADĚRA Jiří (N).