7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Předín zachránil bod proti Jemnicku B

8

Vedoucí celek z Předína si na hřišti Jemnicka B připsal bod, který zachránil tři minuty před koncem Josef Šindelář

Hosté o gól lepší

Jemnicko B přivítalo na svém hřišti fotbalisty z Předína. Jemnicko B nečekaně snadno padlo v Radoticích, kde nedokázalo ani skórovat. Vedoucí Předín si naopak připsal další výhru, když zvítězil nad Rapoticemi B 4:1. V loňské nedohrané sezóně zvítězilo Jemnicko B také na svém hřišti těsně2:1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 17. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral Vojtěch Báňa - 0:1. Favorizovaní hosté se pak snažili ještě
své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se odcházelo do kabin za hubeného vedení hostujícího týmu. Diváci
se tak určitě ještě měli na co těšit. Hosté ale měli zaděláno na další vítězství.

Hosté v závěru vyrovnali

Začátek druhého poločasu vyšel lépe domácím, kteří se v 49. minutě dočkali vyrovnání, o které se postaral Martin Hošek 1:1. Domácí byli na koni a v 65. minutě dokonce otočil skóre Denis Nekula - 2:1. Hosté tak byli blízko první porážce, ale to odmítl hostující kanonýr Josef Šindelář, který v 87. minutě vyrovnal na konečných 2:2.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: první půli byli šance na obou stranách vyrovnané, ale jen hosté se jediný v první půli prosadili. Na začátku druhé půle jsme na soupeře nastoupili a rychle jsme střelili dvě branky. Potom jsme však už jen bránili a zápas skončil nerozhodně. Za bod proti silnému soupeři jsme rádi.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Nejprve bych chtěl pochválit oba brankáře kteří dnes vychytali nejednu tutovou šanci. Zápas byl opravdu ve vysokém tempu, které bylo náročné i za velmi teplého počasí. Bohužel pro nás se nám nedařila koncovka a tak jsme za nerozhodný výsledek rádi.

T. Tesař [-] - J. Dřímal [-] , T. Süssenbek [-] , T. Bastl [-] , J. Gardoň [-] (51. J. Svoboda [-] ) , K. Tesař [-] , M. Hošek [-] , D. Vacuška [-] , D. Nekula [-] (76. M. Kvapil [-] ) , J. Křivánek [-] (63. Z. Bártů [-] ) , J. Kalášek [-] (46. J. Kolář [-] )

Předín
P. Frenc [-] - O. Vrbka [-] , V. Báňa [-] , J. Šindelář [-] , E. Driml [-] , V. Hekrle [-] , O. Vítů [-] (53. M. Dohnal [-] ) , K. Babor [-] (53. T. Vrbka [-] ) , R. Michálek [-] (74. V. Kos [-] ) , P. Šindelář [-] , F. Dvořák [-] (74. T. Horáček [-] )

ŽK: 59. J. Kolář - 27. P. Šindelář .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - PÍŠA Daniel (N), KINCL Pavel (N).