13.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Šlágr kola pro Včelnou! Kamenná ztratila svou neporazitelnost v posledním kole

11. F. Pauch , 36. J. Gruber , 82. J. Gruber , 87. M. Jordán
10

Fotbalisté Včelné porazili ve šlágru 13. kola III. třídy 4:1 vedoucí Kamennou. Domácí se dostali do vedení už v prvním poločase díky brankám Paucha a Grubera. Kamenná chtěla určitě ve druhém poločase výsledek zvrátit, jenže už v 62. minutě přišla první červená karta a poté odkráčeli do sprch ještě další dva hráči. Domácí si ke konci zápasu zastříleli a hosté už pouze snížili z penalty. Kamenná prohrála poprvé v této sezoně, na čele soutěže má ovšem právě před Včelnou jednobodový náskok.