Uničov brankami z první půle porazil Vyškov a dál se rve o druhé místo

31. A. Krč , 37. T. Vasiljev - 56. M. Holub
0

V pohledném utkání se nakonec radovali domácí.

Údery z levé strany

Vyškov se do utkání pustil zostra, po Ličkově střele nadvakrát zasáhl Uvízl. A brankář musel podržet svůj tým i po prvním rohovém kopu utkání, když vytáhl míč nad břevno. Uničov si první příležitost vytvořil po čtvrthodině hry, ale stála za to. Krč postupoval sám proti Klmešovi, ten svůj celek podržel. Domácí udeřili ve 31. minutě krátce po rohovém kopu. Odražený míč totiž vrátil míč na levou stranu Krčovi, jenž parádní střelou levačkou z levé strany trefil přesně ke vzdálenější tyči a upravil na 1:0. Uničov přidal druhou branku. Opět se prosadil po své levé straně. Hostující obrana naivně přistoupila k Vasiljevovi, který se velmi snadno dostal před Klimeše a prostřelil ho – 2:0.

Holub vystřelil naději

Vyškov se nepoložil a v 58. minutě snížil. Novotný nejprve levou nohou napálil břevno, ale Uvízl byl po dorážce Holuba z těžké pozice nakonec přece jen překonán – 2:1. Hosté následně nevyužili nadějnou standardku, na druhé straně neuspěl Dostál, proti němuž se vytáhl Klimeš. A stejný hráč neuspěl ani chvíli na to, v 69. minutě v úniku poslal míč vedle. Domácí se třetí branky ne a ne dočkat, Krč střílel nad břevno, Klimeš měl štěstí i při skryté Nucově střele. Vyškov už si gólovku nevytvořil a odešel tak poražen.

SK Uničov
T. Uvízl [-] - R. Vejvoda [-] , L. Heinz [-] , A. Řehák [-] (63. J. Můčka [-] ) , R. Juřátek [-] - T. Nuc [-] (90. D. Kuba [-] ) , T. Binar [-] , D. Dostál [-] (79. P. Kasal [-] ) , T. Vasiljev [-] - T. Komenda [-] , A. Krč [-]

MFK Vyškov
J. Klimeš [-] - J. Krejčí [-] , T. Netopil [-] - L. Lahodný [-] , F. Studený [-] (86. M. Račanský [-] ) - D. Urbančok [-] , M. Stříž [-] , M. Holub [-] , J. Lička [-] (46. D. Hodinář [-] ) - V. Novotný [-] , D. Němeček [-]

ŽK: 44. D. Dostál , 50. A. Řehák - 73. F. Studený .
Místo: tráva č.2. Počet diváků: 215. Rozhodčí: Mikyska Jan - BATÍK Tomáš, ZAPLATILOVÁ Jana.