6.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Oldřišov těsně porazil Brušperk

11

O osudu zápasu rozhodl Oldřišov třináct minut před koncem, kdy se trefil Továrek.

Bezbrankový poločas

Oldřišov přivítal na svém hřišti Brušperk.Oldřišov v první půli nehrál nic moc. Přesto si vyporacoval několik šancí. Nadějně vypadalo sólo Bořuského, nebo třeba halfvolej Mezery. Při přímém kopu Dřizgeviče zazvonla naopak tyčka hostující branky. I hosté občas vystrčili růžky, ale Hlaváčka ohrožovali jen střelami z dálky, nebo je vychytal spolehlivý oldřišovský gólman Hlaváček.

Oldřišov rozhodl

I ve druhé půli se hrál bojovný fotbal. Důležitý okamžik přišel v 65. minutě, kdy Nitka nedovoleně zastavil Strakoše, a protože to byla druhá žlutá karta, musel jít předčasně pod sprchy. "Přesto se hned vzápětí Brušperk dostal do vyložené šance, když se neprosadil z rohu a hned poté zlikvidoval sólový nájezd hostů Hlaváček. Za domácí se neprosadil Kubalák a Fusek. Zlomový moment zápasu přišel v 75. minutě, kdy Bořucký vnikl do vápna, kde nejprve zakončoval Kubalák, kterého ještě brankář vylapal, ale dorážka střídajícího Továrka už rozhodla o třech bodech pro domácí - 1:0. Ve zbytku zápasu už domácí výhru udrželi.