DVOŘÁK Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Řepiště - Bolatice 1:2 (1:1) 10.06. 17:00 -
D.Benešov - Dolní Datyně 2:1 (0:0) 27.05. 17:00 -
Chlebičov - Mokré Lazce 2:2 (1:1) 13.05. 16:30 -
Baník Orlová - Věřňovice 3:2 (0:0) 06.05. 16:30 -
Jeseník - Klimkovice 3:2 (3:0) 23.04. 16:00 -
Sl.Rychvald - Píšť 0:7 (0:3) 22.04. 16:00 -
Kravaře - Strahovice 3:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
Petřvald n. M. - Řepiště 2:1 (2:0) 25.03. 15:00 -
Orlová - Český Těšín 1:2 (1:0) 12.11. 14:00 -
Kobeřice - Petřvald n. M. 1:3 (1:2) 30.10. 14:30 -
Brušperk - D.Benešov 2:1 (1:1) 29.10. 14:30 -
Opava B - Polanka 2:0 (0:0) 22.10. 10:15 -
Oldřišov - D.Benešov 6:3 (3:2) 25.09. 15:30 -
Jistebník - Hradec 4:2 (4:1) 20.08. 16:30 -
Kobeřice - Dolní Datyně 0:2 (0:1) 13.08. 17:00 -
Oldřišov - Kobeřice 3:0 (2:0) 15.05. 16:30 -
Mokré Lazce - Kravaře 0:2 (0:1) 24.04. 10:00 -
Čeladná - Háj 2:1 (1:0) 20.04. 16:30 -
Petrovice - Krnov 1:2 (0:1) 16.04. 16:00 -
Břidličná - Čeladná 3:0 (1:0) 06.11. 14:00 -
P. Polom - Brušperk 1:1 (0:1) 31.10. 14:30 -
Český Těšín - Břidličná 1:2 (0:0) 16.10. 14:30 -
Oldřišov - Brušperk 1:0 (0:0) 05.09. 16:00 -
Chlebičov - Slavkov 4:1 (2:0) 10.10. 15:00 -
Český Těšín - Bílovec 2:5 (2:2) 19.09. 16:00 -
Dolní Lutyně - Libhošť 2:9 (1:2) 12.09. 16:00 -
Štěpánkovice - Ludgeřovice 0:2 (0:1) 30.08. 17:00 -
Mokré Lazce - Slavkov 2:2 (1:1) 23.08. 10:00 -
Stonava - St. Město F-M 2:1 (0:1) 26.10. 14:00 -
Dobratice - Jistebník 4:2 (0:1) 19.10. 14:00 -
Ludgeřovice - Chlebičov 1:4 (1:2) 05.10. 15:00 -
Albrechtice - Slavia Opava 0:4 (0:2) 28.09. 14:30 -
Řepiště - Sl.Rychvald 1:4 (0:1) 14.09. 16:00 -
Inter. Petrovice - Nýdek 5:1 (2:0) 08.09. 16:00 -
Kravaře - Hradec 3:0 (1:0) 24.08. 15:00 -
Budišov - V. Heraltice 0:4 (0:1) 18.08. 17:00 -
Orlová - Dobratice 1:2 (0:0) 10.08. 17:00 -
Orlová - Vratimov 3:2 (0:1) 08.06. 17:00 -
Strahovice - Bohuslavice 0:1 (0:1) 02.06. 16:00 -
Mořkov - Fryčovice 5:2 (2:1) 19.05. 17:00 -
Dobratice - Jistebník 2:1 (1:1) 04.05. 16:30 -
Kopřivnice - Odry 2:2 (2:1) 27.04. 16:30 -
Kravaře - Slavkov 1:1 (0:0) 14.04. 16:00 -
Chuchelná - Ostrava-Jih 1:1 (1:1) 07.04. 15:30 -
Fulnek - Bolatice 1:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Klimkovice - Strahovice 4:3 (2:2) 03.11. 14:00 -
Chuchelná - Slovan 1:2 (0:1) 28.10. 14:00 -
Fryčovice - Odry 1:1 (0:1) 20.10. 14:00 -
Řepiště - Kozmice 1:0 (0:0) 06.10. 15:00 -
Vítkov - Karlovice 2:4 (1:2) 22.09. 16:00