13.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Ledeč trefila v Přibyslavi remízu až dvě minuty před koncem

12

Ve 13. kole Krajského přeboru Vysočiny přivítala Přibyslav na svém hřišti hosty z Ledče nad Sázavou. Domácí přišli o těsnou výhru v samotném závěru utkání.

Domácí brali pouze bod

Do utkání vstoupili lépe hostující fotbalisté, když ve 12. minutě se prosadil Jakub Gramer - 0:1. Takto vypadalo i poločasové skóre. V druhé půli se ale domácí fotbalisté nadechli k obratu, nejprve v 50. minutě vyrovnal střídající Průža a poté o 9 minut později vstřelil vedoucí gól Vostál. Jenže těsný náskok domácí neudrželi a dvě minuty před koncem utkání obdrželi branku, když se za Ledeč trefil Bačkovský. Body se tak nakonec dělily.