Filip Gramer

2026-2027

TJ Sokol Lučice

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
733 (ø 73,30) 4 (ø 0,40) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 16:30 Lučice - Herálec 1:7 (1:4) 31 59 0 0 0 ne
16.08. 16:30 Ždírec B - Lučice 6:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 16:30 Lučice - Speřice B 0:4 (0:2) 37 37 0 0 0 ano
12.09. 16:00 G. Jeníkov - Lučice 1:4 (1:2) 79 79 1 0 0 ano
20.09. 15:30 Lučice - N. Ves u Sv. 5:6 (3:3) 90 1 0 0 ano
27.09. 15:30 H. Borová - Lučice 3:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 15:00 Batelov - Lučice 1:2 (0:2) 90 0 1 0 ano
18.10. 14:30 Lučice - Rozsochatec 2:1 (2:0) 90 2 0 0 ano
24.10. 14:30 Jiřice - Lučice 3:5 (3:3) 46 46 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Štoky - Lučice 7:2 (2:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 5 327 (ø 65,40) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 6 434 (ø 72,33) 1 (ø 0,16) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 3 (ø 1,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 12 521 (ø 43,41) 2 (ø 0,16) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 3 206 (ø 68,66) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 6 437 (ø 72,83) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 16 1122 (ø 70,12) 2 (ø 0,12) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 17 1273 (ø 74,88) 4 (ø 0,23) 4 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 8 720 (ø 90,00) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 12 1051 (ø 87,58) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 17 1503 (ø 88,41) 3 (ø 0,17) 7 (ø 0,41) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 1 38 (ø 38,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 21 1735 (ø 82,61) 2 (ø 0,09) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 3 180 (ø 60,00) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 16 1323 (ø 82,68) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 22 1826 (ø 83,00) 5 (ø 0,22) 6 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,13)
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 9 731 (ø 81,22) 4 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,22)
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)