1.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2021-2022

--

Hosté potvrdili roli favorita

34. D. Daniel , 36. O. Žák
11

Plzeňský Slovan si v minulém kole lehce poradil na svém hřišti s Rakovou. Příkosičtí pro změnu schytali bůra ve Volduchách. Slovan nahání vedoucí tým, Příkosice bojují o každý bod do boje o sestup.

Efektivnější hostující mužstvo

Utkání bylo plné nepřesností a spíš to byl boj. V první půli si spíše domácí vytvořili několik šancí, z nichž dvě proměnili. První gól padl ve 34. minutě po střele Davida Daniela z pětadvaceti metrů, kdy to trefil přesně k tyči - 0:1. Zanedlouho padl druhý gól. Po rohovém kopu se prosadil hlavou Ondra Žák - 0:2

Klidný druhý poločas

Druhý poločas se domácí snažili s utkáním něco udělat, ale svoje šance neproměnili. Hosté spíše hlídali stav zápasu a nehnali se do zbytečných útoků, aby nepřišli zbytečné ztráty míče. V 90. minutě sice domácí zahrávali pokutový kop, ten ale bohužel pro ně neproměnili. A tak si všechny body odvezl celek z Plzně a nadále nahání vedoucí mužstvo Smíchova.