12.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2021-2022

--

Hrádek dlouho odolával, Petřín přesto zvládl vsítit

63. P. Jílek , 77. K. Bílik , 89. M. Štefl
19

Zápas, který měl jasného favorita a od úvodního hvizdu to bylo znát. Ovšem hosté si nedokázali poradit se svou koncovkou, a Hrádek tak dlouho odolával.

Důsledný beton vydržel hodinu hry

Petřín od prvních minut převzal otěže zápasu a hrnul na hrádeckou obranu jeden útok za druhým. Domácí se dlouho dokázali bránit, k čemuž pomohla organizovaná obrana, přesvědčivý výkon brankáře a také štěstí, jelikož hosté nebyli důrazní v koncovce.

Až po hodině hry se hosté konečně radovali. Z přímého kopu se prosadil Petr Jílek, a ulevil tak celému petřínskému celku od břemena v podobě vidiny možné ztráty pro nepřesnost v zakončení. Následně už se hostům běhalo lépe, vytvořili si další příležitosti a do konce zápasu se ještě proti unaveným "hrádečákům" dvakrát prosadili. Čtvrt hodiny před koncem se prosadil Kryštof Bílik a v závěru přidal na konečných 0:3 Matěj Štefl.

TJ Svatobor Hrádek
Karel Mareš, trenér: Lepili jsme to jak se to dalo - zranění, tresty, nemoci... Od první minuty to bylo na jednu branku, ale neměli štěstí v koncovce. Ve druhé půli už jsme ale kapitulovali, dostali jsme gól a závěr zápasu už docházely síly. Musím kluky pochválit za bojovnost a obrannou hru, taky i Kapra, který hodně podržel.

SK Petřín Plzeň B
Radek Vodrážka, trenér: Byl to těžký zápas. Hosté zaparkovali autobus a hřiště nám taky moc nepomohlo. Šance jsme měli zejména ze standardních situací, jinak nám to nešlo. Dlouho nám trvalo, než jsme se dostali do kloudného zakončení a když jsme zakončili, tak to bylo pokryto. Vysvobodila nás až standardka Jílka a pak už to šlo. Přidali jsme po zásluze další dvě branky a odjeli s body.

V. Ryba [-] - M. Drahoš [-] , R. Kočí [-] , V. Holeček [-] (83. P. Illek [-] ) , P. Slopovský [-] , A. Štěpán [-] , S. Ryba [-] , J. Sekyra [-] , D. Kojzar [-] (78. D. Hanula [-] ) , Š. Gajdečka [-] , F. Mareš [-] (83. R. Holeček [-] )

V. Suchý [-] - D. Voves [-] (71. J. Levý [-] ) , A. Kohout [-] , M. Štefl [-] , Y. Skalozubov [-] , K. Bílik [-] , L. Kotěšovec [-] (71. P. Zajíček [-] ) , T. Ježek [-] (46. J. Krystl [-] ) , P. Škarda [-] , M. Černický [-] (46. P. Jílek [-] ) , M. Trojovský [-]

ŽK: 32. V. Holeček , 79. J. Sekyra , 89. R. Kočí - 58. M. Trojovský .
Počet diváků: 68. Rozhodčí: Rubáš Jakub - STROLENÝ Petr, PAPIERNÍK Tomáš.