Antonín Štěpán

Číslo hráče8
PoziceÚtočník
Průměrná známka5.7

Kariéra

2022-2023 TJ Sokol Blovice
2022-2023 TJ Svatobor Hrádek
2014-2015 TJ Svatobor Hrádek
2014-2015 TJ Žichovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
460 (ø 57,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Hrádek - Sp. Poříčí 0:5 (0:2) 90 0 0 0 ano
23.08. 10:15 Přeštice B - Hrádek 2:0 (0:0) 77 77 0 0 0 ano
29.08. 17:00 Hrádek - Žákava 3:3 (0:1) 59 59 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Chudenice - Hrádek 1:4 (1:2) 55 55 0 1 0 ano
12.09. 17:00 Hrádek - Mochtín 2:1 (1:0) 46 46 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Krchleby - Hrádek 1:3 (1:1) 70 70 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Hrádek - Nepomuk B 2:0 (1:0) 3 87 0 0 0 ne
03.10. 16:00 Blovice - Hrádek 4:0 (2:0) 0 0 0 0 ne
10.10. 16:00 Hrádek - Losiná 2:1 (1:1) 60 60 0 0 0 ano

Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Dlouhá Ves - Hrádek B 3:2 (2:1) 46 46 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 6 397 (ø 66,16) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 17 1441 (ø 84,76) 2 (ø 0,11) 3 (ø 0,17) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 4 316 (ø 79,00) 3 (ø 0,75) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 25 1958 (ø 78,32) 1 (ø 0,04) 6 (ø 0,24) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 26 2228 (ø 85,69) 4 (ø 0,15) 7 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 24 2106 (ø 87,75) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,12) 1 (ø 0,04) 4 (ø 0,16)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 28 2520 (ø 90,00) 4 (ø 0,14) 8 (ø 0,28) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 12 831 (ø 69,25) 3 (ø 0,25) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 3 270 (ø 90,00) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 26 1884 (ø 72,46) 5 (ø 0,19) 5 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 26 2213 (ø 85,11) 2 (ø 0,07) 6 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Pohár 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 26 1894 (ø 72,84) 4 (ø 0,15) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 174 (ø 87,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 25 1973 (ø 78,92) 3 (ø 0,12) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)
Plzeňský | Baráž 2 153 (ø 76,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 1 15 (ø 15,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 3 257 (ø 85,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)