8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

Zlatá Koruna porazila Hrdějovice

18

Duel týmu ze špičky tabulky byl v idění ve Zlaté Koruně.

František Persán poslal brzo domácí do vedení

Domácí tým začal výborně a výhodu standardní situace přetavil v první branku František Persán 1:0. Hrdějovice hru vyrovnaly, ale svoji největší šanci zahodily a tak se šlo do kabin za vedení Zlaté Koruny.

Domácí tým druhý poločas zvládl na výbornou

Druhý poločas patřil jasně domácím. Do pohody je dostal Dominik Fuciman, který krásnou ranou zvýšil na 2:0. Další branku přidal tentýž hráč po parádní individuální akci z poloviny hřiště a chytrým zakončením 3:0. Zápas byl rozhodnut a přišla i další branka, když hezkou kombinaci domácích zakončil František Persán 4:0. Zlatá Koruna vyhrála zaslouženě a posunula se na druhé místo tabulky.

SK Zlatá Koruna
Vít Ohnsorg(hráč): Ze soupeře jsme díky postavení v tabulce měli respekt, ale nakonec to byl docela pohodový zápas. První poločas byl ještě poměrně vyrovnaný, ale ve druhém už to byla exhibice. Zápas se zlomil naším druhým gólem, který dal nechytatelnou bombou Dominik Fuciman. Ten pak přidal i krásné sólo z poloviny hřiště, které mazácky zakončil gólem na 3:0. A účet zápasu uzavřeli hezkou kombinaci Honza Šebelka a zakončující do prázdné Fanda Persán. Pak už jsme, zejména, střídající hráči, soupeře šetřili

TJ Slavoj Hrdějovice
Přemysl Kukačka (kapitán): Věděli jsme, že nás čeká silnější soupeř, než jsme doposud hráli. Do vedení šli brzo domácí po dohrané standardní situaci. Hra byla v první půli celkem vyrovnaná, my svou největší šanci na vyrovnání nevyužili. Po změně stran už dominovali domácí, když dvě pěkné akce předvedl Fuciman a bylo po zápase. Šance jsme soupeři nabízeli naší snahou o kombinaci. Práce s balónem byla z naší strany pomalá, nedůrazná a tím jsme dostávali domácí do hry. Výsledek mohl být pro nás daleko horší. Tentokrát jsme neměli nárok.

R. Schwarz [-] - J. Zajíc [-] , B. Miletić [-] , J. Wagner [-] - F. Persán [-] (79. M. Štěpánek [-] ) , M. Rytíř [-] - J. Sláma [-] (78. M. Král [-] ) , J. Šebelka [-] , D. Fuciman [-] (82. J. Kajgr [-] ) - M. Kalista [-] (80. V. Ohnsorg [-] ) , J. Lacko [-]

J. Boček [-] - M. Studnička [-] , P. Kukačka [-] , Z. Filípek [-] , M. Tressl [-] , F. Leiš [-] (65. L. Kaisler [-] ) , O. Lipold [-] (81. J. Knotek [-] ) , M. Winkler [-] , M. Pavel [-] , J. Fajtl [-] , M. Hrdlička [-]

ŽK: 15. J. Wagner , 21. F. Persán - 41. M. Pavel .
Hráči zápasu: F. Persán , D. Fuciman .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: ČERNÝ Jan - RYKLÍK Filip, MATOULEK Martin.