8.kolo, Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Mirošov rozstřílel Těškov, Lukáš Starinský vstřelil čtyři branky

0

Mirošov jasně ovládl utkání s Těškovem a s patnácti body vyhlíží třetí příčku tabulky. Svojí vlastní partii rozehrál na trávníku Lukáš Starinský, který vstřelil za první poločas čtyři branky a vyhoupl se na třetí místo tabulky střelců.

Poločas Lukáše Starinského

Těškov do utkání nevstoupil špatně a domácí se v úvodních minutách na hřišti trochu hledali. Pak, ale přišla dvouminutovka Lukáše Starinského a jeho dva rychlé góly v šestnácté a sedmnácté minutě a bylo prakticky po zápase. Když ve 26. minutě zvyšoval už na 3:0 Jan Šimonovský, nebylo o vítězi dnešního zápasu žádný pochyb. V závěru prvního poločasu o sobě dal ještě vědět Lukáš Starinský, ve 39. minutě dovršil hattrick a ve 43. minutě přidal svou čtvrtou a zároveň devátou branku v sezóně. O poločase se tak mohl v klidu převléknout do civilu a sledovat jak jeho spoluhráči ve druhé půli už jen v tréninkovém tempu zápas dohrávají.

Za hosty v 70. minutě snižoval Pavel Kratochvíl, ale pět minut před koncem vrátil pěti brankový náskok domácímu týmu střídající Michal Bernard

FC Těškov
Luboš Hrabák: Myslim, že jsme nehráli špatně, ale zlomili nás dva rychlý góly. Pak jsme přestali uplně hrát, oni tam mají šikovný kluky, takže to nebylo uplně snadný. Ve druhé půli se už utkání jenom dohrávalo.

FC Mirošov
P. Skala [-] - L. Starinský [-] (46. M. Bernard [-] ) , J. Križánek [-] , J. Šimonovský [-] , D. Šimonovský [-] , R. Štverák [-] , Z. Špetka [-] , P. Bezděk [-] , V. Šmatlák [-] , J. Bezděk [-] (46. P. Beránek [-] ) , J. Jurina [-]

FC Těškov
J. Zavřel [-] - D. Hatina [-] (46. P. Kratochvíl [-] ) , L. Novák [-] , J. Florián [-] , D. Hadroušek [-] , M. Šafarčík [-] , M. Vild [-] (46. Š. Onufriy [-] ) , M. Dongres [-] , L. Fuchs [-] , R. Tůma [-] , J. Pacák [-]

Místo: Mirošov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: BERAN Václav - SÝKORA Vlastimil (N), DONGRES Martin (N).