3.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

27. T. Novák , 30. M. Markes , 53. M. Fatura , 56. M. Fatura , 85. M. Fatura , 89. M. Bartizal (p.) - 4. T. Kovář
22

Na podmáčeném hřišti si lépe věděli rady domácí.

TJ Nová Ves u ČB
Martin Bartizal (brankář): Zápas se musel odehrát na hodně podmáčeném hřišti, spíš než na kopačky to bylo na gumovky, drenáž se bohužel s naším hřištěm nekamarádí. Věděli jsme jaké měly Prachatice výsledky, ale rozhodně jsme zápas nechtěli podcenit. Ale přišla 3. minuta a nepohlídali jsme standardku a bylo to hned 0:1. To nás ale nevykolejilo a postupně jsme nad hrou převzali kontrolu. Do poločasu jsme zahodili mraky šancí, Prachatice hodně podržel brankář, kdyby to bylo třeba 5:1, nikdo by se nedivil. Ale půle 2:1. Druhý poločas byl hodně podobný, Prachatice občas zahrozily, ale většina šancí byla v našem podání. Dařilo se nám postupně navyšovat skóre, až mě dokonce kluci pustili na penaltu :). Prachaticím přeju ať se z toho dostanou, aby takhle netrpěly celou sezonu. Z naší strany výborný kolektivní výkon. Když už někoho zmínit, tak střelce hattricku Faturu, Markese, Nováka a vlastně i všechny ostatní. Za hosty určitě gólman.

M. Bartizal [-] - M. Fatura [-] , S. Havel [-] (63. M. Vodák [-] ) , V. Neumann ml. [-] , P. Graman [-] , Z. Holý [-] , P. Boháč [-] , M. Markes [-] , T. Novák [-] , D. Pech [-] , M. Žoček [-]