12.kolo, Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , 2015-2016

Těškov ukončil sezónu debaklem!

0

V sobotu 7.11.2015 se odehrál souboj  mezi FC Těškov a TJ Slávie Kakejcov a bylo se na co dívat.

Vyrovnaná hra s jednoznačným skóre.

Tuto sobotu se proti sobě postavili týmy z konce tabulky a řeklo by se vyrovnání duel ale vyzněl jednoznačné a to už v prvním poločase.Na začátku byla hra vyrovnaná, ale Těškovu se již v 6'minutě povedlo skórovat a to zásluhou Floriána Jiřího, který přidal i ve 44'minutě branku a mezitím se to povedlo ještě Těšovickemu záložníku Lukášovi Novákový a do kabin se tak šlo ze skórem 3:0 pro Těškov.

Vyrovnaný, ale jednoznačný!

Do druhého poločasu se šlo za skóre 3:0 a řeklo by se už poměrně jasná věc,  ale Kakejcov bojoval statečně, ale bylo už  to Marné, když ve 53'minutě přidal branku Martin Vild a v 75' dílo dokonal Liška Marek,  zbytek se již dohrál v klidném průběhu.

FC Těškov
Luboš Hrabák:

FC Těškov
J. Zavřel [-] - Š. Onufriy [-] (64. P. Kratochvíl [-] ) , J. Florián [-] , L. Novák [-] (74. M. Liška [-] ) , D. Šeterle [-] , M. Šafarčík [-] , M. Vild [-] , L. Fuchs [-] (64. T. Pittner [-] ) , D. Hadroušek [-] , M. Dongres [-] , R. Tůma [-]

TJ Slávie Kakejcov
J. Šmolík [-] - R. Piml [-] , M. Fiala ml. [-] , M. Kozler [-] , K. Masný [-] , L. Čada [-] (60. K. Císař [-] ) , T. Pittner [-] , J. Dvořák [-] , V. Sazima [-] , J. Lorenc [-] (46. M. Čechura [-] ) , M. Fiala st. [-] (46. R. Svitek [-] )

ŽK: 32. M. Šafarčík , 63. M. Dongres - 83. M. Kozler , 86. R. Piml .
Místo: Těškov. Počet diváků: 80. Rozhodčí: PICEK Lukáš - HUCL Lukáš, BÍBA Zbyněk.