PICEK Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rapid - Radnice 1:2 (0:2) 30.10. 14:00 -
Vejprnice - Rapid 2:1p. (1:1) 25.09. 10:15 -
Horní Bříza - Vejprnice 0:4 (0:2) 04.09. 15:00 -
Meclov - Staňkov 3:2 (2:1) 11.10. 15:00 -
Rapid - Nepomuk 3:2 (2:1) 07.10. 15:30 -
Vejprnice - Lhota 2:0 (1:0) 03.10. 10:15 -
Stříbro - Bolevec 3:2 (1:2) 19.09. 16:00 -
Smíchov - Třemošná 3:1 (2:0) 13.09. 16:30 -
Domažlice B - Chotíkov 4:1 (1:0) 30.08. 17:00 -
Nýrsko - Tlumačov 0:1 (0:0) 16.11. 13:30 -
Touškov - Smíchov 5:4p. (1:2) 09.11. 14:00 -
Lhota - Meclov 4:1 (1:1) 26.10. 14:30 -
Nepomuk - Chotíkov 1:2p. (1:0) 12.10. 15:30 -
Blovice - Pačejov 4:1 (0:0) 05.10. 14:00 -
Černice - Domažlice B 1:2 (1:1) 22.09. 10:30 -
Horní Bříza - Staňkov 3:0 (1:0) 24.08. 17:00 -
Horažďovice - Košutka 2:4 (1:1) 08.06. 17:00 -
Hrádek - Cheznovice 3:4 (0:3) 25.05. 17:00 -
Svéradice - Mochtín 1:0 (1:0) 19.05. 16:00 -
Meclov - Sušice 4:1 (1:0) 20.04. 17:00 -
Svéradice - Meclov 2:1p. (1:0) 30.03. 16:30 -
Žihle - Mochtín 1:5 (1:3) 16.03. 15:00 -
Kdyně - Kozolupy 3:1 (0:1) 17.11. 13:30 -
Horažďovice - Meclov 2:3p. (0:1) 03.11. 14:00 -
Robstav B - Křimice 3:5 (2:2) 28.10. 10:15 -
Svéradice - Kralovice 1:2p. (1:0) 14.10. 15:30 -
Horažďovice - St. Plzenec 0:3 (0:1) 29.09. 16:00 -
Bukovec - Kaznějov zrušen -
Losiná - Chotěšov 1:3 (1:1) 01.09. 17:00 -
Mochtín - Bolevec 3:4p. (1:1) 10.06. 17:00 -
Chotěšov - Losiná 4:2 (2:0) 03.06. 17:00 -
Bukovec - Zruč 2:4 (1:2) 13.05. 17:00 -
Kdyně - Kozolupy 3:1 (1:0) 29.04. 15:00 -
Svéradice - Nepomuk 3:1 (1:1) 15.04. 16:00 -
Křimice - Mrákov 2:3 (2:3) 17.03. 18:00 -
Bělá - Klenčí 6:1 (4:0) 19.11. 10:15 -
Mrákov - Kralovice 4:3 (2:1) 05.11. 14:00 -
Štěnovice - Hrádek 4:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Staňkov - Meclov 0:1 (0:1) 22.10. 15:30 -
Mochtín - Košutka 2:1 (2:0) 08.10. 16:00 -
Robstav B - Chanovice 0:1 (0:0) 24.09. 10:15 -
Svéradice - Bukovec 6:0 (3:0) 27.08. 16:00 -
Chanovice - Chotěšov 3:2 (2:1) 17.06. 13:00 -
Dlouhá Ves - Žákava 3:2p. (1:2) 10.06. 17:00 -
Staňkov - FK Planá 2:3 (1:2) 28.05. 16:00 -
Petřín B - Hrádek 3:0 (1:0) 13.05. 10:15 -
Horš. Týn - Koloveč 2:1p. (0:1) 23.04. 15:00 -
Postřekov - Bor 4:0 (2:0) 09.04. 16:00 -
Bukovec - Vejprnice B 6:3 (3:1) 19.11. 13:30 -
Horš. Týn - Ch. Újezd 6:1 (3:1) 29.10. 14:30