--

8

Hosté navázali na svoji parádní sérii a vezou další tři body.

Hosté po poločase vedli

Ve Ždírci nad Doubravou se představila Bystřice nad Pernštejnem. Domácí před týdnem získali první body v Polné, ale co je to proti rozjeté Bystřici, která sbírá výhru za výhrou. Směr utkání udala 10. minuta. Zbytovský ve středu pole přiťuknul míč Padrtkovi, který jej udržel v souboji s dvěma domácími hráči, napřáhl ke skákavé střele a ta překvapivě zapadla k tyči - 0:1. Ve 44. minutě to s domácími vypadalo ještě hůře. Po několika soubojích si parádně vyměnili míč Sklenář s Prášilem a druhý jmenovaný si v tutovce věděl rady - 0:2. Do kabin se tak šlo mnohém lépe hostům.

Hosté si vedení pohlídali

Domácí se po přestávce snažili s utkáním něco udělat, ale podařilo se jim pouze snížit. V 57. minutě vyrovnal Pavlas, který se nejlépe zorientoval ve velkém vápně po přímém volném kopu a hlavou poslal míč k tyči - 1:2. V dalším průběhu už domácí míč do sítě nedostali.