8.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

Hulínská Admira udolala v derby rezervu Holešova až v penaltové loterii

15

Místní derby bylo k vidění v sobotním odpoledni v Hulíně, kde zavítala rezerva Holešova. Hosté se ujali vedení již po dvanácti minutách hry. Domácí celek ale po půlhodině hry Dutkevičem srovnal. Ve druhé půli se už stav na ukazateli skóre nezměnil. V penaltové loterii se pak více dařilo domácím a ti tak mají bod navíc.

V první půli padlo po jedné brance na každé straně

"Okresní derby začalo větší aktivitou hostí, kteří se dočkali změny skóre již ve 12 minutě, kdy Navrátilovu střelu z pravé strany tečoval do protipohybu Černockého Zavadil a míč skončil u pravé tyče v síti. 0:1. O vyrovnání se mohl ve 26 minutě postarat Dutkevič, ale po závaru ve vápně střílel nad bránu. Vše si vynahradil ve 28 minutě, kdy ho přesnou uličkou na vápně našel Mrhálek a střelou k pravé tyči vyrovnal. 1:1. Pak se hra většinou odehrávala ve středu hřiště a až v závěru poločasu ohrozil hostující Polomík naši bránu dvěma tvrdými střelami, obě těsně minuly svůj cíl. Poločas končí smírně 1:1," hodnotí duel činovníci Admiry na svém webu.

Ve druhé půli už branka nepadla

"Druhá půle začala naší šancí, Dutkevič potáhl míč po levé straně, předložil míč po vápně nabíhajícímu Tabarovi, ten ale těsně přestřelil. Pak se hra znovu převážně odehrávala ve středu hřiště a i když si obě mužstva vypracovala nějaké náznaky šancí, branaři již míč za svá záda nepustili. Derby tak nemělo vítěze a o bodu navíc rozhodovaly penalty. Hosté své prvé tři pokusy neproměnily, naopak Dutkevč, Barták a Karamon byli úspěšní a bod navíc zůstal doma. V příštím kole zavítáme na půdu lídra tabulky z Lužkovic-Želechovic," viděli průběh druhé půle činovníci Hulína.

Na penalty vyhráli domácí

Na penalty vyhráli domácí 3:0, hosté neali ani jednu penaltu

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Derby skončilo bez vítěze, nás může těšit bod navíc z penaltové loterie.