4.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

V hanáckém derby v Hulíně se z výhry radovala Chropyně

20

Hanácké derby bylo k vidění v nedělním odpoledni v Hulíně. Admira hostila nedalekou Chropyni. Z výhry se tak radovali hosté, kteří byli šťastnějším týmem a dokázali vstřelit dvě branky, zatímco domácí pouze jedinou.

Hosté byli střelecky efektivnější a dali dvě branky

Z webu Admiry Hulín:

V okresním derby jsme bohužel doplatili na neproměněné šance z úvodu zápasu, kdy v 6 minutě Karamon na malém vápně trefil jen branaře, v 19 minutě po rohu Mrhálek zblízka trefil hlavou jen břevno a ve 25 minutě Tabara šel sám na branaře, ale ten jeho střelu po zemi chytil. Takže zákonitě nás hosté potrestali, nejdříve ve 33 minutě po rohu hlavou otevřeli skóre na 0:1 a o minutu později pěknou střelou k pravé tyči zvýšili na 0:2. Ve 35 minutě mohli opět zvýšit vedení, ale gólovou střelu k pravé tyči Černocký vyškrábl na roh. První poločas nám hosté udělili lekci z produktivity a vedli 0:2.

Domácím se vyrovnat nepodařilo

I druhou půli začali lépe hosté, v 50 minutě však střelu z vápna naše obrana včas zblokovala. V 52 minutě unikl po levé straně Tabara, přihrávkou našel ve vápně Karamona, který prostřelil branaře a snížil na 1:2. Vyrovnat mohl v 59 minutě Mrhálek, ale hlavou po rohu těsně minul pravou tyč. Hosté si závěr zápasu již pohlídali a odvezli si z derby 3 body.
Další zápas hrajeme již v sobotu 5.9.2020 ve 13.30 hodin s rezervou Luhačovic na jejím hřišti.

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Okresní derby nám nevyšlo podle představ a hosté si odvážejí tři body.

FK Chropyně
Aleš Polášek, činovník: Vezeme z Hulina 3 body, ale nutno přiznat že utkání by vice slušela remíza. V první půli jsme měli vice ze hry, domácích však hráli chytře ze zajištěné obrany na brejky a minimálně 3x nás podržel náš nejlepší hráč gólman Loučka. Platilo nedáš dostaneš a do kabin jsme šly s vedenim o 2 branky. Po pauze už toho oboustranně na hřišťi nebylo moc k vidění a k naší radosti domácí jen snížily.

V. Černocký [-] - M. Zavadil [-] , J. Barták [-] , M. Jurášek [-] - Z. Prokop [-] (74. I. Csomor [-] ) , M. Karamon [-] , S. Mrhálek [-] , J. Miklík [-] , J. Vrána [-] (85. E. Němec [-] ) - A. Tabara [-] , A. Dutkevič [-] -

FK Chropyně
J. Loučka [-] - L. Pagáč [-] , T. Machů [-] (41. R. Jurčík [-] ) , R. Ditrich [-] , J. Štěpánek [-] (90. R. Mareš [-] ) , J. Ležák [-] (65. Z. Horák [-] ) , J. Kovařík [-] , P. Železný [-] , D. Hrabal [-] (90. L. Častulík [-] ) , M. Vaňhara [-] , T. Josl [-]

ŽK: 19. A. Tabara - 18. T. Josl , 38. J. Štěpánek , 71. R. Ditrich .
Hráči zápasu: M. Karamon - J. Kovařík , T. Josl .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: POLAŠTÍK Josef - ZAPLETAL Petr (N), ADAMKOVIČ Jiří (N).