7.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

Kaznějov dobyl Bukovec a stále drží kontakt s prvním místem!

48. J. Valenta - 15. J. Uher , 28. J. Hyneš , 65. J. Uher , 75. J. Uher
0

Domácí se mohli v případě tříbodové výhry v tabulce dotáhnout na svého soupeře, ovšem to se nestalo. Hosté byli kromě úvodní čtvrt hodinky stále o krok napřed a nakonec dokráčeli k pohodlnému vítězství.

Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří se přesně po čtvrt hodině hry také dočkali zasloužené odměny. Nejlépe se zorientoval v pokutovém území domácích Jaroslav Uher a poslal svůj celek do vedení. Další trefu přidal Kaznějov po zhruba stejně dlouhém časovém úseku. Bukovecká obrana nechal příliš prostoru Jakubu Hynešovi, který se rázem ocitl tváří v tvář Matasovi, jehož překonal umístěnou střelou. Více se již do první půle nevešlo a necelá stovka přítomných diváků mohla pouze odhadovat, jak utkání nakonec dopadne.

Domácí o poločase udělali v sestavě dvě změny a to se také vyplatilo. Střídající Josef Valenta po necelých sto dvaceti vteřinách hry využil skrumáže v šestnáctce Kaznějova po rozehraní standardní situace a doklepl kulatý nesmysl do sítě. Drama bylo rázem na světě a domácí byli jako polití živou vodou. Své šance však nedokázali využít a trest tak na sebe nenechal dlouho čekat. V pětašedesáté minutě zahrávali hosté roh, na kterýsi nejvýše naskočil Jaroslav Uher a hlavou opět vrátil svým barvám pohodlný náskok. Stejný hráč navíc ještě stihl zkompletovat hattrick, když pláchl do otevřené obrany domácích a uspěl lobem přes Matase. Hosté tak potvrdili drtivou výhru z minulého kola, Bukovec naopak zapisuje již třetí prohru v řadě.

SK Plzeň - Bukovec
Karel Krejčí (SK Plzeň - Bukovec): „Některé hráče jsem viděl poprvé až na hřišti, některé poprvé na čtvrtečním tréninku. Chtěl jsem hlavně, aby bojovali a to splnili. Hosté ovšem byli fotbalovější a dávali góly, kdežto my jsme se v koncovce trápili. Za stavu 1:2 jsme je zatlačili, ale nakonec rozhodla hrubá chyba našeho brankáře. Hosté si zasloužil vyhrát, ale 4:1 je příliš kruté.“

FK Bohemia Kaznějov
Pitlík Vladimír (FK Bohemia Kaznějov): „Já dnes budu velmi stručný. Výsledek dle mého názoru odpovídá průběhu hry.“

L. Matas [-] - T. Bouda [-] (66. J. Planeta [-] ) , V. Červený [-] , J. Havelka [-] (62. L. Sabo [-] ) , J. Skala [-] , J. Sluka [-] , M. Matys [-] (46. K. Pitlík [-] ) - T. Fiedler [-] (46. J. Valenta [-] ) , R. Šváb [-] , J. Zíka [-] (77. M. Žemlička [-] ) - P. Smíšek [-] -

T. Valeš [-] - J. Uher [-] , M. Fedorco [-] (85. O. Běhounek [-] ) , J. Hyneš [-] (77. D. Pojer [-] ) , J. Kopač [-] (66. J. Kiss [-] ) , D. Vinkler [-] , M. Polívka [-] (57. T. Vaneš [-] ) , J. Vondráček [-] , J. Diviš [-] , T. Jung [-] , D. Müller [-]

ŽK: 50. J. Kopač .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Komanec Petr - HUDEČEK Pavel, DUSPIVA Václav.