11.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

V Touškově se točila desítka!

6. V. Nosek , 15. J. Anděl (p.) , 17. V. Nosek , 41. J. Anděl , 45. O. Karbusický , 48. J. Hauer , 63. J. Anděl (p.) , 75. M. Bouzek , 82. D. Tobrman , 89. V. Nosek - 72. J. Bron (p.)
0

Domácí s přehledem skolili Volduchy a opět se o něco přiblížili vedoucímu Dynamu, na které již ztrácí pouze jeden bod.

Volduchy se v minulém kole po třech porážkách dočkaly bodů, dnes však nastoupily na hřišti Touškova, který zatím zaznamenal pouze dvě porážky a před svými fanoušky ztratil jediný bod – s lídrem z Dynama. A ani dnes to od samotného úvodu nevypadalo, že by se tradice měnila. Již v šesté minutě totiž Bouzek oslovil z levé strany Vladimíra Noska a domácí se dostali do vedení. Po čtvrt hodince hry se navíc k exekuci pokutového kopu postavil Jakub Anděl a jeho barvy měly v zádech pohodlné vedení. Za dalších necelých sto dvacet vteřin navíc do černého zamířil opět Vladimír Nosek a na necelých sedm desítek přítomných diváků začalo tušit, že dnes jejich tým bude dominovat. Tato slova ještě potvrdil v závěru prvního poločasu druhý dvougólový střelec střetnutí Jakub Anděl a gólem do šatny, konkrétně tedy do brány, završil poločasového bůra Ondřej Karbucický.

Kdo čekal, že se ve druhém poločase obraz hry změní, ten se mýlil. Neuběhly ani tři minuty a kapitán i gólman zároveň – Emil Gvizd – musel po střele Jaroslava Hauera lovit míč ze své sítě pošesté. Sedmou trefu přidal opět z penaltového puntíku Jakub Anděl, který zkompletoval hattrick. Následně Volduchy zaznamenaly alespoň čestný úspěch, když sudí Rada ukázal na pokutový kop i na druhé straně po ataku na Jana Brona. Sám postižený se jal exekuce a pokazil Hermanovi čistý štít. Domácí odpověděli prakticky vzápětí Matějem Bouzkem a když se následně prosadil i střídající David Tobrman, zbývalo zhruba deset minut před závěrečným hvizdem zodpovědět poslední otázku – jestli Touškov dokáže zvítězit dvouciferným skórem. To se nakonec povedlo. Necelých šedesát vteřin před vypršením řádné hrací doby stihl jako druhý hráč v zápase zkompletovat hattrick i Vladimír Nosek a srovnal tak zatím největší vítězství v sezóně, které v poměru 9:0 zaznamenala  v minulém kole Tlučná proti Dobřívu.

TJ Sokol Město Touškov
König Vlastislav: „Byla to jednoznačná záležitost. Hosté se asi nesešli, pro nás to byl trénink postupného útoku. Raději máme vyrovnanější zápasy než tohle.“

TJ Volduchy
Rieger Jiří: „Bez komentáře. Prostě jsme se nešli, neměli jsme pět členů základní sestavy a i brankáře. Tomu to odpovídalo.“

J. Herman [-] - V. Nosek [-] , O. Karbusický [-] , A. Šimice [-] , L. Hodek [-] , M. Bouzek [-] , T. Michalides [-] (56. D. Tobrman [-] ) , J. Anděl [-] , M. Šiml [-] (50. P. Foltýn [-] ) , J. Hauer [-] , R. Voith [-]