8.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2020-2021

--

--

Nepomuk domácí trápil, ale nakonec odjíždí s prázdnou

36

Za domácí se gólově prosadila osvědčena dvojice střelců - Kramer s Hellerem a když na to hosté i přes velké šance nedokázali odpovědět, odjížděli opět s prázdnou.

Rychlý nástup nejlepšího střelce domácích

Domácí tým od začátku určoval tempo hry a brzy se také dostal do vedení. Nabídkou nepohrdl po pěkné kombinaci nejlepší střelec domácího celku, Lukáš Kramer, který tak poslal ve 12. minutě svůj tým do vedení. Postupně se do tempa dostávali i hosté, kteří hrozili nebezpečnými centry a střelami z dálky. Ale do poločasu se jim podařilo nastřelit pouze brankovou konstrukci, a tak se šlo za sichravého počasí do kabin za stavu 1:0.

Bojovná hra přinesla jen jedinou branku

Do druhého dějství nastoupilo hostující mužstvo odhodlaněji a po velmi bojovném výkonu se opět ozvala pouze branková konstrukce. Vejprnice kombinačně svého soupeře přehrávaly. V 56. minutě využil svou šanci také Adam Heller, který navýšil vedení domácích na 2:0. Ale hosté byli stále ve hře. Přibývalo soubojů i karet. Hosté nechtěli odjet s prázdnou a svého soupeře v poslední patnáctiminutovce obehrávali ze strany na stranu a za pomoci centrů do vápna hrozili vstřelením kontaktní branky. Ale štěstí na jejich straně opět nestálo a kýženou branku nevstřelili.

SK Slavia Vejprnice
Jiří Šámal, trenér domácích: Trochu bojovné utkání, ale vstoupili jsme do něj dobře. Soupeř byl důrazný, nastřelil dvě tyče, byl nebezpečný a my je stále drželi ve hře. Některé své šance jsme nevyužili, což nás mohlo mrzet, ale nakonec jsme to zvládli.

FK Nepomuk
Jiří Slach, asistent trenéra hostů: Domácí byli lepší na balónu, fotbalovější. My asi nemáme ani štěstí... Nastřelili jsme v utkání dvě tyče a v posledních 12 minutách jsme měli 3 velké šance, které jsme nedokázali proměnit. Domácí lavice nás chválila, že hrajeme dobře, ale pořád to bylo bez bodů.

J. Vavrík [-] - A. Heller [-] (62. F. Heindl [-] ) , V. Puhlovský [-] , D. Svoboda [-] (73. A. Kolář [-] ) , R. Křen [-] , T. Kotva [-] , L. Kramer [-] , J. Král [-] (86. M. Gesl [-] ) , J. Bayer [-] (73. R. Baxa [-] ) , L. Rada [-] , O. Černý [-]