8.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2020-2021

Český Těšín doma opět prohrál, Bystřice mu nasázela tři branky

19

V osmém kole hostil Český Těšín celek z Bystřice.

Hosté se ujali dvoubrankového vedení

Sobotní odpoledne nám nabídlo souboj mezi Českým Těšínem a Bystřicí. Na domácích leží deka a dlouho si již nepřipsali nějaký bod. Věřili, že to zápas s Bystřicí změní, ale vše zůstalo při starém. Vše odstartovalo v 8. minutě, kdy Pecha špatně rozehrál na Joukla, kterému sebral míč Buryan a přihrál jej Badurovi, jenž dokázal procedit míč do sítě – 0:1. Ve 14. minutě bylo ještě hůř pro domácí mužstvo. Hosté vyslali dlouhý míč do vápna, kde jej chtěl Byrtus hrudí sklepnout Pechovi, ale dokázal jej předskočit dotírající Pilch a navýšil vedení svého týmu – 0:2.

Bystřice přidala pojišťující gól

Do druhé půle domácí třikrát vystřídali a doufali ve zlepšení předváděné hry. Po jednom z rohových kopů se dostal ke střele Joukl, ale jeho střelu dokázal na poslední chvíli jeden z obránců hostí vykopnout z brankové čáry. A tak si slovo opět vzali hosté. V 61. minutě ztratili míč na polovině hřiště domácí. Toho se ujal Buryan, který našel průnikovou přihrávkou krásně do běhu Baduru, který přízemní střelou na zadní tyč překonal Pechu – 3:0. V závěrečné fázi utkání se již nic zásadního neudálo.

Český Těšín tak opět prohrál. Bystřice si odvezla všechny tři body.